Denne siden inneholder en oversikt over alle hendelsene i databasen, sortert etter stedsnavn. Ved å klikke på hendelsen sin Gramps ID vil du komme til en egen side for dette stedet.

Bokstav Type Dato Gramps ID Person
A Alternate Death 1902-01-21 E3957 STILBORN Paulsen [I0292]
B Barnedåp SINNSVAK E4912 Hanna Mathea Størkersdatter Sandø [I3557]
    E4455 Nella Oline Olsdatter Brattgjerd [I3314]
    E4402 Karen Olava Mathiasdatter Bessaker [I3287]
    E2064 Nils Ulrich Jessen [I1503]
    KALT KAROLINE. E4755 Hanna Karoline Hansdatter Herfjord [I3472]
    INGEN BARN. E4253 Martha Marie Lukasdatter Hauknes [I3196]
    E2246 Halfdan Peter Jessen [I2171]
    E1717 Helene Lovise Fredriksdatter [I1393]
    UGIFT E4544 Anna Fredrikke Sandø [I3367]
    KALT HALVDAN. E4670 Peder Halvdan Olsen Eian [I3433]
    UGIFT E5874 Alfhild Johnsdatter Hopstad [I4508]
    E7361 Nils Ulrik Aastrøm [I0914]
    UGIFT. E5902 Hans Petter Eian [I4529]
    E7396 Fredrik Adolf Jessen [I0926]
    E1787 Emma Margrethe Jessen [I1420]
    KALT RIKKA. E4485 Ulrikka Johansdatter Sandø [I3332]
    E2238 Petter Ragnvald Jessen [I1581]
    E4405 Johan Alfred Olai Johansen Hegge [I3288]
    E4885 Petter Isak Albertsen (Utro) Brandsø [I3542]
    1571-09-11 E0054 Peder Jenssen Schjelderup [I0206]
    1634 E0221 Alette Hansdatter Blix [I0120]
    etter 1654-06-00 E0237 Arent Hartvigsen [I0127]
    1698-09-25 E0282 Arnoldus Erichsøn Schytte [I4175]
    1721 E3764 Nils Olsen [I2749]
    1739 E3707 Hans Ingebrigtsen [I2692]
    1757-03-12 E4256 Jonas Rasmussen Hauknes [I3197]
    1764-07-08 E4260 Inger Nilsdatter Utro [I3199]
    1777-09-22 E7329 Lorenz Peter Jessen [I0901]
    1824-10-24 E0481 Dorthe Larsdatter [I0902]
    1827-12-26 E6873 Nils Hågensen Sulustadeie [I0803]
    1831-09-19 E2003 Lorens Petter Lorentsen Øvre [I1483]
    1832-04-23 E0414 Christian Andersen Oppegaard [I2230]
    1832-08-23 E2005 Carl Bernhard Lorentsen Øvre [I1484]
    1833-06-19 E2329 Othilie Pauline Skjoldborg [I4162]
    1834-04-27 E2007 Matias Edvard Lorentsen Øvre [I1485]
    1835-08-30 E2009 Adoph Anton Theodor Lorentssen Øvre [I1486]
    1836-05-15 E0455 Berthe-Helene Christiansdatter Stangstuen [I1338]
    1836-09-14 E2011 Laura Cecilie Lorentsdatter Øvre [I1487]
    1839-03-31 E3307 Christian Gotlieb Halvorsen [I2415]
    1839-09-22 E2018 Anton Ludvig Lorentssen Øvre [I1488]
    1840-09-28 E2021 Marie Theodora Lornetsdatter Øvre [I1489]
    1842-07-24 E2025 Oluf Fredrik Lorentssen Øvre [I1490]
    1843-05-14 E2028 Hans Gjæver Lorenszen Øvre [I1491]
    1847-06-20 E6910 Johanna Augusta Håkensdatter Mikkelborg [I0807]
    1850-09-04 E6903 Håken Nilsen Fjørkenstadsletten [I0806]
    1852-12-26 E0589 Josefine Olsdatter Nettum [I0105]
    1853-11-06 E0548 Martin Christiansen [I1018]
    1854-06-26 E7094 Wilhelm Cordevin Jessen [I0862]
    1856-12-28 E7099 Emil Andreas Jessen [I0864]
    1860-05-28 E0315 Even Paulsen [I0100]
    1861-02-17 E0647 Anton Christiansen Oppegaard [I0690]
    1862-02-02 E2722 Klara Olsdatter Stensrud [I0195]
    1863-03-15 E7533 Julie Christiansdatter Oppegaard [I0099]
    1865-07-23 E0735 Karine Christiansdatter Oppegaard [I0014]
    1870-06-06 E0875 Marie Christiansdatter Oppegaard [I0112]
    1870-08-28 E7125 Hans Bernhard Jessen [I0874]
    1870-08-28 E7364 Nils Lorentz Johansen [I0917]
    1871-07-16 E7377 Ulrik Bernhard Jessen [I0919]
    1871-10-22 E7176 Emil Andreas Jessen [I0880]
    1872-06-30 E7380 Johanna Maria Johansdatter [I0920]
    1873-09-07 E7127 Johan Lind Jessen [I0875]
    1875-09-05 E7144 Lorentz Petter Jessen [I0876]
    1875-11-21 E0930 Olga-Johanne Pedersdatter [I0115]
    1876 E7389 Anna Birthe [I0924]
    1877-02-25 E7391 Martin Olai Johansen [I0925]
    1877-08-19 E7156 Johanna Lorntine Jessen [I0877]
    1879-06-22 E0914 Mads Christiansen Oppegaard [I0196]
    1879-12-28 E1772 Lorentz Johannes Jessen [I1413]
    1880-09-19 E1763 Devarda Vevikke Jessen [I1409]
    1882-10-22 E1774 Laura Helene Jessen [I1415]
    1884-07-13 E1766 Helene Lovise Jessen [I1410]
    1885-01-01 E1781 Edvin Kornelius Jessen [I1419]
    1885-02-15 E0961 Christian Evensen Lund [I0011]
    1885-09-20 E1729 Harald Haakon Jessen [I1400]
    1886-07-25 E1768 Vilfred Marinius Jessen [I1411]
    1886-11-07 E7160 Petter Anton Olaf Jessen [I0878]
    1886-12-05 E1085 Petter Evensen Oppegaard [I0117]
    1887-02-27 E1777 Ida Fredrikke Jessen [I1416]
    1889-03-31 E1154 Brede Evensen Vestbakken [I0118]
    1890-07-13 E1734 Emilie Karoline Jessen [I1402]
    1891-03-30 E1159 John Evensen Lund [I0119]
    1891-09-20 E1779 Dina Charlotte Jessen [I1417]
    1891-09-20 E1751 Anton Kornelius Jessen [I1407]
    1892-12-28 E1745 John Jessen [I1404]
    1893-04-23 E6165 Hjalmar Markus Johansen Stensrud [I0056]
    1894-02-24 E9022 Petra Dorthea Nyland [I0209]
    1894-06-17 E2109 Peter Kristoffer Vilhelm Jessen [I1515]
    1894-06-25 E2099 Johan Petter Kristian Jessen [I1514]
    1895-06-30 E1169 Brede Evensen Lund [I0332]
    1896-06-14 E1739 Sverre Kristian Helge Jessen [I1403]
    1896-06-28 E2114 Hanna Marie Karoline Petrikke Pedersen [I1518]
    1897-05-09 E1220 Mads Evensen Wold [I0122]
    1897-08-15 E2116 Lene Elmine Johanne Pedersen [I2069]
    1898-02-27 E2042 Petra Hansine Amalie Jessen [I1495]
    1898-12-27 E2214 Alfred Andreas Jessen [I1572]
    1899-03-05 E2074 Johanna Bergitte Jessen [I1507]
    1899-09-24 E2219 Berthine Josefine Pedersen [I1573]
    1902-02-09 E2224 Margit Kristine Jessen [I1575]
    1903-01-11 E2067 Helga Wilhelmine Jessen [I1504]
    1903-09-20 E2379 Edvin Paulsen [I0164]
    1904-02-28 E2078 Hans Jessen [I1508]
    1906-09-23 E2242 Trygve Jessen [I1582]
    1907-05-12 E6968 Harriet Nilsen [I0820]
    1908-02-16 E2273 Edvin Ragnar Jessen [I1586]
    1909-07-25 E7346 Reidar Marinius Jessen [I2818]
    1912-08-04 E2119 Karoline Juditte Jessen [I1520]
    1912-08-13 E3333 Nanny Marthine Svendsen [I2425]
    1913-09-21 E2284 Severin Mathias Jessen [I1591]
    1913-11-30 E6945 Henning Nilsen [I0813]
    1914-01-04 E2289 John Karolius Jessen [I1593]
    1914-07-01 E3329 Thorstein Storbye [I2423]
    1916-03-05 E7188 Erling Kristoffer Jessen [I0882]
    1917-04-09 E0043 Ruth Vold [I1155]
    1918-09-22 E6994 Ottar Fjeld [I0830]
    1924-03-02 E9027 Kirsten Olaug Stensrud [I0211]
    1926-03-07 E6220 Rudolf Vestli [I0225]
    1975-XX-XX E1770 Fredrik Adolf Jessen [I1412]
B Begravelse E0085 Jørgen Pedersen Schjelderup [I0173]
    E0190 Mogens Joenson [I0103]
    E4711 Mogens Munk [I34555]
    E3917 Hans Mule [I28928]
    E2057 Jessen [I3733]
    E6958 Natalie Nilsen [I0817]
    E7070 Peder Nielsen Arctander [I8536]
    E2054 Jessen [I1500]
    E6319 Joen Olofson [I6089]
    E3474 Sophie Pedersdatter Lykke [I25126]
    E0297 Marine Iversdatter Berthelsen [I0658]
    E2060 Jessen [I1502]
    E2251 Konrad Julius Johansen Haugsand [I15833]
    E0203 Lauritz Nielsen Arctander [I0109]
    E3459 Kirstine Pedersdatter Høeg-Banner [I25118]
    E6221 Rudolf Vestli [I0225]
    E4713 Karen Rosenkrantz [I34556]
    E6942 Nils Nilsen [I0812]
    E0206 Magdalene Sigvardsdatter [I0110]
    E6167 Hjalmar Markus Johansen Stensrud [I0056]
    E9030 John Egil Stensrud [I0858]
    E9032 Kirsten Olaug Stensrud [I0211]
    E9319 Unn Eilin Sandlie [I0666]
    E10368 Karl Pederssen Revol [I2559]
    1468 E4993 Iver Jensen Juel [I36059]
    1582 E0057 Jens Pedersen Schjelderup [I0453]
    1594 E7179 Caspar Caspersen Gamshard [I8800]
    1635-06-05 E0291 Jakob Jakobsen Wolf [I2232]
    1649-10-10 E3689 Boel Rasmusdatter [I26785]
    1656-12-03 E3929 Jørgen Gram [I28994]
    1657-01-22 E0801 Augustinus Jenssøn [I11054]
    1657-12-15 E0082 Mentz Christophersen Darre [I0344]
    1666-07-04 E0179 Hans Lauritssøn Blix [I0185]
    1672-02-07 E7051 Margrethe Povelsdatter [I8520]
    1674-12-22 E7137 Karen Mathiasdatter [I8756]
    1683-01-11 E0079 Maren Pedersdatter Schjelderup [I0039]
    1690-08-24 E6029 Niels Arnsson [I4881]
    1691-05-30 E0169 Hartvig Arnesen [I0066]
    1711 E0109 Anne Hansdatter Nysted [I0054]
    1711-09-18 E8956 Fredrik Adrian Bremer [I0503]
    1717-09-26 E0264 Maren Anna Pedersdatter Leth [I0067]
    1718-07-03 E0249 Hans Hansen Jentoft [I0132]
    1718-12-18 E9908 Marit Nilsdatter Hjelset [I6860]
    1719 E0222 Alette Hansdatter Blix [I0120]
    1725-04-15 E0252 Hartvig Hartvigsen [I0133]
    1726-06-24 E9895 Anders Paulsen [I6851]
    1728 E0242 Ellen Hartvigsdatter [I0497]
    1733-06-01 E0586 Sara Jacobsdatter Pain [I10492]
    1734-07-16 E9900 Nils Paulsen Hjelset [I6856]
    1740-08-21 E10763 Anne [I7343]
    1744-02-20 E0238 Arent Hartvigsen [I0127]
    1747-12-18 E9902 Mali Thomasdatter [I6857]
    1753-11-30 E0269 Ingeborg Marie Leth [I0140]
    1755-06-29 E9892 Sigrid Larsdatter [I6849]
    1767-12-06 E6419 Anna Elschen Bonsach [I6345]
    1773-01-01 E4343 Rasmus Jonsen Strøm [I3253]
    1775-07-14 E9904 Thomas Paulsen Hjelset [I6858]
    1789-07-26 E9439 Jacob Hansen Kiærland [I6555]
    1790-08-26 E9906 Guren Sivertsdatter Veiset [I6859]
    1794-12-07 E10758 Anne Pedersdatter [I7326] Ane Pedersdatter Sørgård [I7331]
    1795-10-14 E4600 John Andersen Schjelderup [I33999]
    1804-04-29 E9750 Tron Henriksen Ramsvik [I6699]
    1814-03-26 E7080 Peter Jessen [I0856]
    1829-07-14 E9446 Absalon Hansen Andenæs [I6542]
    1833-05-12 E9450 Peder Absalonsen [I6546]
    1839-05-26 E9454 Juliana Marie Absalonsdatter [I6539]
    1839-08-04 E9456 Johanna Jacobsdatter [I6538]
    1843-06-08 E2026 Oluf Fredrik Lorentssen Øvre [I1490]
    1849-02-14 E7311 Lorentz Øwre [I0894]
    1850-05-20 E9655 Ole Jørgensen [I15683]
    1850-09-30 E2019 Anton Ludvig Lorentssen Øvre [I1488]
    1854-06-06 E9405 Peder Haagensen Fenstad [I6531]
    1866-03-07 E9471 Else Christina Eliasdatter [I2428]
    1868-06-06 E7100 Emil Andreas Jessen [I0864]
    1871-07-26 E0627 Mina Christiansdatter [I1394]
    1873-03-15 E8766 Johanne Fordelsdatter [I4278]
    1875-11-21 E7145 Lorentz Petter Jessen [I0876]
    1877-07-29 E8768 Johan Larsen [I4277]
    1877-10-20 E9085 Mikkel Johannesen [I0935]
    1879-01-25 E9081 Martin Pedersen [I0364]
    1883-04-29 E7085 Johanne Margrethe Pettersdatter [I1221]
    1884-03-14 E0737 Karine Christiansdatter Oppegaard [I0014]
    1888-06-08 E1786 Emma Margrethe Jessen [I1420]
    1888-07-30 E2063 Nils Ulrich Jessen [I1503]
    1892-03-25 E1155 Brede Evensen Vestbakken [I0118]
    1894-07-22 E2036 Hans Kornelius Jessen [I1493]
    1897-02-15 E8792 Judith Jensine Johansdatter [I0717]
    1897-06-25 E7062 Lorentz Peter Jessen [I0853]
    1898-05-27 E2040 Emil Andreas Jessen [I1494]
    1898-07-25 E1744 John Jessen [I1404]
    1903-03-08 E2228 Ragna Henriette Jessen [I1576]
    1903-03-08 E2068 Helga Wilhelmine Jessen [I1504]
    1904-12-31 E10355 Ole Kristiansen Skjærvø [I1434]
    1905-03-10 E3308 Christian Gotlieb Halvorsen [I2415]
    1905-04-19 E1716 Davina Aastrøm [I1392]
    1905-05-03 E7398 Fredrik Adolf Jessen [I0926]
    1905-07-22 E6225 Ole Enoksen Wilmann [I5807]
    1906-02-13 E2239 Petter Ragnvald Jessen [I1581]
    1906-05-23 E2247 Halfdan Peter Jessen [I2171]
    1909-10-19 E9097 Peder Johannessen [I0427]
    1910-01-18 E6904 Håken Nilsen Fjørkenstadsletten [I0806]
    1911-04-01 E7104 Leonard Bernhard Jessen [I0865]
    1912-07-24 E6101 Eva Karoline Johnsdatter [I0323]
    1913-05-22 E7120 Petter Mathias Jessen [I0871]
    1914-02-10 E2285 Severin Mathias Jessen [I1591]
    1914-04-03 E6911 Johanna Augusta Håkensdatter Mikkelborg [I0807]
    1915-04-26 E2243 Trygve Jessen [I1582]
    1916-08-21 E2073 Johanna Bergitte Jessen [I1507]
    1916-08-23 E2077 Hans Jessen [I1508]
    1918-02-15 E1738 Sverre Kristian Helge Jessen [I1403]
    1931-XX-XX E9047 Anne Holme [I2114]
    1936-XX-XX E9050 Mons Olsen [I2113]
    1946-XX-XX E6969 Harriet Nilsen [I0820]
    1947-XX-XX E4446 Mari Jensdatter [I0331]
    1948-XX-XX E6946 Henning Nilsen [I0813]
    1954-XX-XX E4430 Per Trondsen [I0330]
    1957-XX-XX E3318 Kathinka Charlotte Halvorsen [I2418]
    1959-XX-XX E4401 Karen Olava Mathiasdatter Bessaker [I3287]
    1960-XX-XX E3321 Thorvald Olsen Abrahamsen Storbye [I2419]
    1960-XX-XX E10369 Bernt Pederssen Revol [I0432]
    1965 E6939 Marie Haakonsen [I2087]
    1985 E6995 Ottar Fjeld [I0830]
    1989-XX-XX E6986 Ester Nilsen [I0829]
    1990-XX-XX E2959 Antona Johansen [I2120]
    1991-XX-XX E8842 Fridthjof Kristian Jørgensen [I1534]
    1992-XX-XX E8533 Alf Jessen [I0984]
    1997-XX-XX E5633 Rikard Andre Terning [I4054]
    1998-XX-XX E4326 Alette Ivarna Terning [I3241]
    1998-XX-XX E4521 Arne Berntsen By [I3354]
    2000-XX-XX E6538 Aase Synøve Holm [I0068]
    2000-XX-XX E3548 Hallgeir Haganæs [I2569]
    2000-XX-XX E7184 Pauline Sofie Antonsdatter Wiik [I8818]
    2003-XX-XX E4180 Karen Marie Sørgjerd [I3155]
    2003-XX-XX E4284 Ingolf Divar Terning [I3210]
    2003-XX-XX E4410 Aase Holme [I0329]
    2003-XX-XX E5674 Torfinn Meinhard Terning [I4073]
    2003-XX-XX E5478 Margot Oline Hanssen [I3927]
    2003-XX-XX E2351 Botolf Paulsen [I0712]
    2004-XX-XX E7344 Lilly Jessen [I1086]
    2004-XX-XX E5885 John Hopstad [I4513]
    2004-XX-XX E5345 Johan Marius Nilssen [I3820]
    2004-XX-XX E1107 Harald Johan Halvorsen [I11709]
    2004-XX-XX E5487 Normann Jentoft Hanssen [I3932]
    2004-XX-XX E5281 Magne Ludvig Nilssen [I3770]
    2006-XX-XX E8542 Elly Marie Smelror [I0423]
    2006-XX-XX E10284 Ruth Vold [I1155]
B   1885 E9288 Lorentz Johannes Jessen [I1413] Edvin Kornelius Jessen [I1419] Ulrik Bernhard Jessen [I0919] Laura Helene Jessen [I1415] Leonard Bernhard Jessen [I0865] Johanna Lovise Jessen [I0921] Fredrik Adolf Jessen [I1412] Ulrika Lovise Nilsdatter Aastrøm [I0866] Vilhelmine Marie Jessen [I3149]
    1900 E9289 Lorentz Johannes Jessen [I1413] Dina Charlotte Jessen [I1417] Edvin Kornelius Jessen [I1419] Ulrik Bernhard Jessen [I0919] Laura Helene Jessen [I1415] Leonard Bernhard Jessen [I0865] Ida Fredrikke Jessen [I1416] Johanna Lovise Jessen [I0921] Fredrik Adolf Jessen [I1412] Ulrika Lovise Nilsdatter Aastrøm [I0866]
D DATE E1922 Kristian Hansen Thune [I14652]
    E1844 Hanna Karolina Brun [I14505]
    E1873 Oskar Grøtting [I14537]
    E1866 Martin Kristian Kristiansen Grøtting [I14532]
    E1925 Bea Hansdatter Thune [I14653]
    E1914 Hans Thune Hansen [I14648]
    E1841 Stines Kristian Samuelsen Grøtting [I14504]
    E1958 Johanne Edvardsdatter Sæter [I14676]
    E1948 Nora Augusta Helmersedatter Vik [I14670]
    E2193 Elen Martha Pedersdatter Monkan [I15695]
D Dåp 1773-12-12 E9659 Ole Jørgensen [I15683]
    1788-03-12 E9434 Salamon Hansen [I6554]
    1791-01-23 E9461 Juliana Marie Absalonsdatter [I6539]
    1794-09-28 E9458 Ane Hansdatter [I6559]
    1800-08-24 E9413 Ane Hansdatter Kjærland [I6535]
    1801-03-08 E9647 Anne-Marthe Belboe [I6679]
    1803 E9505 Christiana(?) Gabrielsdatter [I6590]
    1805-06-03 E9644 Olava Andrea Jørgensdatter Belboe [I6654]
    1806-10-12 E9502 Anna Susanna Gabrielsdatter [I6582]
    1807-10-04 E9497 John Gabrielsen [I6587]
    1810-07-29 E9495 Inger Kirstine Gabrielsdatter [I6586]
    1811-04-04 E9053 Ole Aslaksen [I6298]
    1812-01-19 E9353 Siri Knudsdatter [I0938]
    1812-10-04 E9357 Peder Larsen [I0932]
    1813-07-18 E9493 Enok Martinus Gabrielsen [I6579]
    1816-08-25 E9499 Kristen Gabrielsen [I6588]
    1817-03-14 E9410 Simon Zachariassen [I6529]
    1819-05-02 E9656 Jørgen Olsen Blekkan [I15687]
    1820-09-17 E9420 Hanna Zachariasdatter [I6541]
    1821-05-20 E9657 Peder Olsen Einarsdal [I12333]
    1822-04-14 E9416 Kirstine Fenstad [I6530]
    1822-04-14 E9418 Ole Fenstad [I6540]
    1823-04-10 E9062 Ulrikke Gudmundsdatter Utro [I3690]
    1832-04-29 E9334 Peder Andreas Nilsen [I2427]
    1832-04-29 E9467 Johane Thomine Nilsdatter Sætre [I6564]
    1838-08-29 E9489 Gabriel Johan Eliasen [I0214]
    1841-08-15 E9490 Else Christina Eliasdatter [I2428]
    1842-05-16 E9491 Berte Kirstina Enoksdatter [I0204]
    1856-03-23 E9061 Jørgine Jensdatter [I0032]
    1861-02-10 E6091 Christoffer Marinius Jessen [I0053]
    1862-08-17 E8763 Edvard Johan Kornelius Johansen [I1454]
    1863-06-22 E8720 Elise Andrea Gabrielsen [I0047]
    1863-11-15 E7096 Lovise Cecilie Jessen [I0863]
    1866-11-08 E8709 Anton Gunerius Rasmussen [I4023]
    1872-04-07 E9083 Bernt Martinsen [I0410]
    1874-03-08 E1789 Elen Sofie Johansdatter [I1421]
    1874-12-27 E9360 Peter Pederssen Revol [I0936]
    1875-07-11 E1791 Petter Marinius Johansen [I1422]
    1875-08-22 E9384 Oline Emilie Olsen [I2360]
    1877-04-22 E9361 Hilda Johanne Pedersdatter [I0431]
    1877-09-16 E9076 Olaf Martinsen [I0018]
    1880-03-25 E9094 Helene Pedersdatter Revol [I0515]
    1882-06-04 E9095 Polla “Paula” Pedersdatter Revol [I0095]
    1883-07-22 E1731 Johanne Lorentze Jessen [I1401]
    1884-08-24 E9096 Bernt Pederssen Revol [I0432]
    1887-05-08 E8995 John Christian Ydse [I0235]
    1887-11-13 E9358 Karl Pederssen Revol [I2559]
    1888-07-29 E8558 Ludvik Marinius Jessen [I0101]
    1889-12-26 E9359 Otilia Pedersdatter Revol [I0434]
    1899-07-02 E6112 Helma Evensdatter Vold [I0339]
    1904-10-09 E9188 Ole Mauritz Sandlie [I0461]
    1910-05-16 E9184 Kitty Otilie Jemtland [I0097]
    1914-10-18 E9605 Marry Johanne Ydse [I4178]
    1941-XX-XX E10283 Alf Jessen [I0984]
D Dåp, baptism 1747, 3 søndag etter trinitatis E8653 Christiane Frideriche Klempt [I0890]
    1721-06-01 E9893 Marit Paulsdatter [I6850]
    1726-02-17 E9894 Anders Paulsen [I6851]
    1732-03-09 E9897 Knut Paulsen [I6854]
    1734-09-12 E9898 Lucie Paulsdatter [I6855]
    1739-01-06 E9890 Paul Jørgensen [I6773]
    1744-01-29 E9884 Anders Jørgensen [I6842]
    1748-03-25 E8897 Peter Jessen [I0856]
    1748-10-06 E9885 Gudlaug Jørgensdatter [I6843]
    1751-06-20 E9886 Gudlaug Jørgensdatter [I6844]
    1753-08-26 E9887 Anders Jørgensen [I6845]
    1759-06-17 E9888 Ola Jørgensen [I6846]
    1778-10-22 E8947 Anna Dorothea Jessen [I0904]
    1781-05-01 E8949 Peder Krog Bonsach Jessen [I4133]
    1793-10-20 E7310 Lorentz Øwre [I0894]
    1801-01-16 E8895 Peter Andreas Jessen [I6230]
    1803 E6842 Hågen Olsen Sulustadstuen [I0801]
    1820-07-01 E8781 Eilert Brox Ediassen [I0260]
    1822-07-28 E8782 Marie Ediasdatter [I0521]
    1826-02-26 E10357 Ole Kristiansen Skjærvø [I1434]
    1829-05-15 E8891 Johan Hansen [I6163]
    1829-06-08 E8783 Dorthea Oline Ediasdatter [I0237]
    1837-04-10 E9060 Johannes Ydse [I0021]
    1845-07-27 E9057 Marie Kristoffersdatter [I0794]
    1849-06-17 E2030 Petrine Abrahamine Brager Lorentsdatter Øvre [I1492]
    1855-08-12 E8693 Elise Fredrikke Johansdatter [I4279]
    1859-07-03 E0897 Jens Gulbrandsen Langaard [I0250]
    1859-09-05 E8696 Anne Johanna Johansdatter [I4280]
    1859-09-05 E8698 Johan Ludvik Johansen [I4281]
    1863-08-09 E8796 Eidis Brox Endressen [I0393]
    1864-06-27 E8691 Judith Jensine Johansdatter [I0717]
    1866-08-19 E8795 Sofie Marie Endresdatter [I1069]
    1867-04-22 E0784 Augusta Christiansdatter Oppegaard [I0837]
    1867-08-15 E8700 Kristine Marie Johansdatter [I4282]
    1869-01-02 E7123 Alvine Judithe Jessen [I0873]
    1870-06-07 E8798 Johannes Mauritz Endressen [I1470]
    1870-06-07 E8799 Hans Andreas Endressen [I0254]
    1870-07-04 E8769 Lotta Georgine Johansdatter [I4283]
    1872-12-08 E7382 Johanna Lovise Jessen [I0921]
    1873-07-20 E8770 Alexandra Ellida Johansdatter [I4284]
    1873-08-24 E8800 Marta Marie Endresdatter [I0252]
    1877-07-15 E7384 Vilhelmine Marie Jessen [I3149]
    1881-10-23 E1761 Marie Leonora Jessen [I1408]
    1887-08-07 E10279 Anna Kathrine Augustdatter Vold [I0325]
    1892-06-27 E2035 Hans Kornelius Jessen [I1493]
    1892-07-30 E8719 Aasmund Smelror [I0244]
    1895-03-10 E2039 Emil Andreas Jessen [I1494]
    1896-04-26 E3317 Kathinka Charlotte Halvorsen [I2418]
    1896-12-26 E2111 Emil Ole Jessen [I1516]
    1901-08-11 E8705 Gyda Antone Rasmussen [I0029]
    1903-01-11 E2227 Ragna Henriette Jessen [I1576]
    1905-11-26 E2333 Torolf Paulsen [I0186]
    1908-08-30 E2349 Botolf Paulsen [I0712]
    1909-11-08 E6957 Natalie Nilsen [I0817]
    1912-08-04 E8581 Alf Jessen [I0984]
    1918-09-01 E2316 Amalie Kathinka Jessen [I1603]
    1919-10-05 E6985 Ester Nilsen [I0829]
    1993-XX-XX E8688 John Jessen [I1404]
D Dåp, bektreftelse 1794-10-05 E9457 Ane Hansdatter [I6559]
    1800-09-28 E9414 Ane Hansdatter Kjærland [I6535]
D Dåp, hjemmedåp 1879-04-11 E9482 Anette Jessen [I1406]
D Dåp, stadfestelse 1879-06-01 E9483 Anette Jessen [I1406]
D Død 1263 E2448 Tore Tinghatt [I17009]
    1267 E2445 Håkon [I17007]
    omtrent 1345 E0132 Hallstein Torleifsson [I0113]
    1363 E0134 Sigrid Bolt Håkonsdotter [I0020]
    omtrent 1396 E0147 Rane Eyvindson [I0078]
    omtrent 1410 E0128 Peder Nilsson Schancke [I0065]
    omtrent 1430 E0146 Elin Ranesdatter [I0077]
    1430-05-15 E0126 Karl Pedersson Schancke [I0234]
    1439 E3922 Knud Mule [I28935]
    1445 E0149 Ragnhild Kjetilsdotter [I0080]
    omtrent 1450 E3469 Peder Eriksen Lykke [I25123]
    omtrent 1460 E4999 Mette Lauridsdatter Hvass [I36066]
    1468 E4992 Iver Jensen Juel [I36059]
    1474 E0151 Ørjan Karlsson Schancke [I0315]
    1477 E7058 Ketil Jonsson [I8523]
    før 1488 E0124 Jens Karlsson Schancke [I0383]
    1490 E0157 Catharina Wibjørnsdotter [I0275]
    1490 E4715 Ludvig Rosenkrantz [I34557]
    1492 E2372 Elin Lauritzdatter [I16376]
    før 1494 E3521 Guttorm Joensson [I25546]
    omtrent 1500 E4724 Jens Mortensen Seefeld [I34562]
    1501 E3467 Jens Madsen Munk [I25122]
    omtrent 1510 E3464 Hans Lykke [I25120]
    1535 E4712 Karen Rosenkrantz [I34556]
    1535-02-03 E3461 Peder Lykke [I25119]
    1537 E4709 Ludvig Munk [I34554]
    1537 E3919 Michel Mule [I28930]
    1542 E3458 Kirstine Pedersdatter Høeg-Banner [I25118]
    1542 E0120 Jens Ketilsson Bjärme [I0061]
    1552 E7065 Niels Lauritsen [I8534]
    1558-12-03 E4710 Mogens Munk [I34555]
    omtrent 1560 E0183 Mogens Olofson Blix [I0012]
    1563-03-07 E3982 Torben Jenssen Schjelderup [I29396]
    1563-10-29 E0059 Peder Jensen [I2982]
    1566 E3260 Ketil Jensson [I23847]
    1566-10-23 E3984 Otto Jenssen Schjelderup [I29397]
    1567 E6318 Joen Olofson [I6089]
    1569 E3920 Anna (Mule?) [I28931]
    1569-08-29 E6398 Peder Adriansen Falch [I6295]
    1570 E3473 Sophie Pedersdatter Lykke [I25126]
    1573 E6392 Sigvard Amundsen [I6292]
    omtrent 1573 E0066 Niels Jensen Bloch [I0610]
    1573 E0210 Margrethe Hansdatter [I0908]
    før 1575 E6322 Märet Olofsdotter [I6090]
    1580 E0189 Mogens Joenson [I0103]
    1580 E0162 Erik Jensson Bjärme [I0586]
    1581 E3923 Maren Hansdatter Mule [I28945]
    1581-10-25 E3250 Marthe Jonsdatter Packe [I23718]
    1582 E0068 Susanna Leonhardsdatter [I0179]
    1582 E0056 Jens Pedersen Schjelderup [I0453]
    1583-09-28 E3914 Iver Bertelsen [I28926]
    1587-09-04 E3248 Laurits Olufsen Holck [I23717]
    1593 E0545 Hans Sigvardssen [I10397]
    1594-06-27 E7178 Caspar Caspersen Gamshard [I8800]
    1595-11-19 E0205 Magdalene Sigvardsdatter [I0110]
    1596-11-09 E0202 Lauritz Nielsen Arctander [I0109]
    1597-05-29 E3246 Randi Lauritsdatter Holck [I23716]
    omtrent 1599 E0174 Michel Olufssønn [I1097]
    1599 E3387 Jens Johan Augustus Andersen Alstadhaug [I24510]
    før 1599-07-18 E1755 Hans Johansen Trygge [I14071]
    1601 E3910 Hans Lauritzen [I28906]
    1601 E0070 Adriana Jensdatter Schjelderup [I0035]
    1601-01-06 E3912 Anne Ludvigsdatter [I28907]
    1602 E3916 Hans Mule [I28928]
    1602-04-08 E4703 Ludvig Ludvigssøn Munk [I34550]
    1604-06-05 E0072 Jörgen Eriksson [I0036]
    1605-01-03 E0296 Marine Iversdatter Berthelsen [I0658]
    1605-01-25 E3915 Else Mule [I28927]
    1607-03-21 E0542 Samuel Lauritsen Arctander [I10395]
    før 1608 E4000 Oluf [I2960]
    1608-07-01 E0727 Inger Lauritsdatter Arctander [I10869]
    1609-11-12 E7069 Peder Nielsen Arctander [I8536]
    før 1610-06-10 E7170 Mentz von Ravensborg [I8798]
    1610-06-10 E7172 Margrethe Casparsdatter Gamshard [I8799]
    1611 E1998 Erik Mogensen Blix [I14758]
    1612 E0076 Anna Nielsdatter Holch [I0069]
    1613 E0173 Abel Michelssønn Broch [I0255]
    1613-03-20 E3918 Mette Lauritsdatter Kotte [I28929]
    1616 E0730 Niels Lauritsen Arctander [I10870]
    omtrent 1619 E7054 Anders Lauritsson Schancke [I8521]
    1620-03-19 E0725 Hans Caspersen Gamshard [I10868]
    1621-06-21 E0181 Laurits Mogensen Blix [I1185]
    omtrent 1625 E0114 Marit (Wivel?) [I0294]
    1627 E1749 Iver Trondsen [I14069]
    1627-04-12 E0198 Svend Andersson [I0107]
    1628 E0185 Birgitta Lauritsdatter Arctander [I0177]
    omtrent 1629 E10804 Nils Guttelvik [I7363]
    1629-12-07 E0187 Gullov Mogensdatter [I0265]
    1629-12-26 E6330 Mogens Lauritzen Blix [I6096]
    1633 E3925 Jens Mule [I28946]
    1634-05-17 E7072 Ermegaard Caspersdatter Gamshard [I8537]
    1635 E0723 Gjertrud Svendsdatter [I10867]
    1635-03-31 E0290 Jakob Jakobsen Wolf [I2232]
    omtrent 1637 E6324 Erik Mogensson [I6093]
    1637 E0095 Øllegaard Hansdotter [I0094]
    1640 E9626 Gidsken Hermansdatter Lange [I6663]
    1641 E0171 Arne Olufsen [I0092]
    1641-01-27 E3909 Riborg Andersdatter Helkand [I28905]
    før 1644 E3998 Morits Olsen [I2953]
    1646-09-27 E0053 Peder Jenssen Schjelderup [I0206]
    1649 E3688 Boel Rasmusdatter [I26785]
    1649-03-06 E3684 Hans Gjertsen Busch [I26779]
    1651 E0200 Maren Hansdatter [I0241]
    1652 E2217 Østen Nilssøn [I15729]
    1652-10-03 E0051 Niels Pederssøn Schjelderup [I0024]
    omtrent 1655 E0212 Inger Hansdatter Blix [I0114]
    1656 E3928 Jørgen Gram [I28994]
    før 1656 E3931 Inger Hansdatter [I28995]
    1657-01-17 E0800 Augustinus Jenssøn [I11054]
    1657-12-09 E0081 Mentz Christophersen Darre [I0344]
    1657-12-24 E0084 Jørgen Pedersen Schjelderup [I0173]
    1658-04-10 E3927 Jørris (George) Ridtzi [I28987]
    1659-02-22 E7134 Hans Jacobsen Wolf [I8755]
    omtrent 1661 E3383 Niels Ebbesen Flensborger [I24509]
    1661 E1645 Ole Augustinussen Wivel [I13277]
    1662-10-17 E0091 Anders Jensson Helkand [I0704]
    1663 E6429 Mogens Hanssøn Blix [I6364]
    1664 E0214 Mogens Pedersen Tillemann [I1641]
    omtrent 1664 E1356 Sara Olsdatter Bude [I12659]
    1665-10-02 E2124 Jens Pedersen Schjelderup [I15233]
    1666 E7028 Ole Knutsen Hørland [I0845]
    1666 E7032 Knut Eriksen Hørland [I0847]
    1666-06-27 E0178 Hans Lauritssøn Blix [I0185]
    før 1667 E3693 Mikkel Corneliussen [I2685]
    1667 E0721 Jens Clausen Parelius [I10866]
    1669 E10888 Iver Estensen [I7414]
    1671 E3256 Elisabeth Augustinus Wivel [I23726]
    1671 E1426 Margrethe Joensdatter Finvedgaard [I12977]
    1672 E7050 Margrethe Povelsdatter [I8520]
    omtrent 1674 E1428 Arent Brynildsen [I12978]
    før 1674 E7047 Joen Andersson Schancke [I8519]
    1674-12-14 E7136 Karen Mathiasdatter [I8756]
    1675 E0234 Hans Hartvigsen [I0126]
    omtrent 1675 E3686 Dorothea Hansdatter Busch [I26783]
    1677 E3986 Birgitte Pedersdatter Schjelderup [I29398]
    1677 E9631 Birgitte Pederdatter Schjelderup [I6665]
    1677-05-04 E2126 Inger Olsdatter Worm [I15234]
    1679 E0093 Karen Hansdatter [I0045]
    omtrent 1680 E0087 Anna Hansdatter Busch [I0042]
    omtrent 1680 E2968 Kirsten Stephansdatter Sophius [I21304]
    før 1680 E10880 Henrik Persen Holch [I7408]
    1681 E2759 Birgitte Sophie Michelsdatter [I19794]
    1681 E0797 Jens Augustinussen Wivel [I11052]
    1681 E0097 Hans Anderssen Helkand [I0013]
    omtrent 1681 E10650 Esten Eriksen Kråkfjord [I7285]
    1682 E0217 Christen Tallaksen Lind [I0081]
    1683-01-02 E0078 Maren Pedersdatter Schjelderup [I0039]
    1684 E10697 Christen Rasmussen [I7311]
    før 1684 E10700 Jens Christensen [I7314]
    omtrent 1684 E10882 Hans Persen Holch [I7409]
    1684-09-00 E0224 Morten Johansen [I0121]
    omtrent 1685 E0804 Karen Jensdatter Parelius [I11057]
    1686-02-18 E1359 Jacob Augustinussen Wivel [I12660]
    1686-09-28 E0116 Christen Augustinussen Wivel [I0017]
    1687 E7043 Anders Joensen Finvedgaard [I8517]
    1687 E0196 Ingeborg Svendsdatter [I0106]
    omtrent 1687 E10348 Ane Eriksdatter [I7140]
    1688 E0226 Maren Hansdatter Blix [I0290]
    1690 E7129 Iver Hansen Wolf [I8753]
    1690 E6028 Niels Arnsson [I4881]
    mellom 1691 og 1699 E3993 Ole Moritsen [I2948]
    1691-05-24 E0168 Hartvig Arnesen [I0066]
    1691-05-31 E0228 Jens Christensøn Bloch [I2043]
    1692-07-06 E0106 Anders Nilssen Schjelderup [I3809]
    omtrent 1693 E10350 Marit Jonsdatter [I7139]
    omtrent 1693 E10664 Ole Nilsen [I7299]
    omtrent 1693 E10790 Lars Hansen [I7354]
    omtrent 1695 E10806 Nils Nilsen Guttelvik [I7365]
    før 1695 E10809 Nils Nilsen Guttelvik [I7369]
    før 1695 E10811 Anders Nilsen Guttelvik [I7370]
    før 1695 E10813 Hans Nilsen Guttelvik [I7371]
    1695 E10886 Maren Persdatter Holch [I7411]
    1696 E3679 Lisbeth Ingebrigtsdatter [I2677]
    1696 E0244 Christen Jensen Hveding [I0130]
    1696-06-04 E10698 Arn Larsen [I7313]
    1697 E10135 Marit Svendsdatter Kvernland [I6962]
    1700 E6505 Lisbeth Iversdatter Kiær [I6646]
    omtrent 1700 E10884 Christen Persen Holch [I7410]
    omtrent 1700 E10893 Maren Christensdatter [I7426]
    1701-06-04 E9629 Anna Pedersdatter Schjelderup [I6664]
    omtrent 1702 E7089 Berit Einarsdatter Utro [I8613]
    1702 E3698 Jens Mikkelsen [I2686]
    1703 E9123 Nils Christensen Amundrustad [I6332]
    omtrent 1703 E10892 Jens Rasmussen Them [I7421]
    før 1704 E10352 Lars Nilsen [I7137]
    omtrent 1704 E10817 Kirsten Jonsdatter [I7376]
    omtrent 1705 E10392 Ane Jonsdatter [I7157]
    1706 E9623 Halvor Pedersen Bjartnes [I6661]
    1706-05-20 E0049 Jens Nilssen Schjelderup [I0222]
    1707-01-22 E6407 Maren Andersdatter Aagaard [I6336]
    1708 E3598 Gunbjørn Olsen [I2607]
    omtrent 1708 E10789 Susanna Henriksdatter (Holch) [I7353]
    1709 E4021 Torkil Olsen [I3838]
    1710 E0104 Inger Hartvigsdatter [I0174]
    omtrent 1710 E10652 Ole Estensen Kråkfjord [I7286]
    1711 E7131 Maren Paulsdatter Haderslev [I8754]
    1711 E0108 Anne Hansdatter Nysted [I0054]
    1711 E0301 Karen Christensdatter Trane [I0429]
    1711 E0286 Fredrik Adrian Bremer [I0503]
    omtrent 1713 E10708 Karen Jensdatter Vedø [I7320]
    1713-12-24 E0102 Peder Nielsen Schjelderup [I0395]
    omtrent 1714 E7091 Nils Hansen Utro [I8614]
    1714 E4048 Michel Olsen [I3003]
    1714 E7030 Anne Sørensdatter [I0846]
    1714-02-05 E6431 Hans Hanssøn Blix [I6365]
    1714-02-05 E0176 Ingeborg Hansdatter Blix [I0096]
    1717 E6433 Laurits Hanssøn Blix [I6366]
    1717-09-00 E0263 Maren Anna Pedersdatter Leth [I0067]
    1718 E3596 Morits Gunbjørnsen [I2606]
    1718 E6440 Hans Joensen Skanke Finvedgaard [I6369]
    1718-06-01 E0118 Anne Hansdatter Breyer [I0000]
    1718-07-03 E0248 Hans Hansen Jentoft [I0132]
    1719 E0220 Alette Hansdatter Blix [I0120]
    1719 E5784 Ole Olsen Moldbakken [I0420]
    1720 E2617 Peder Jensen Hind [I18668]
    1720 E6438 Erik Hanssøn Blix [I6368]
    mellom 1720 og 1723 E3765 Ukjent [I2750]
    1721 E6561 Mads Olufsen Humble [I6894]
    1721 E3972 Karen Bjørnsdatter [I2933]
    omtrent 1721 E10130 Randi Jakobsdatter [I6978]
    1721 E10462 Tron Larsen [I7196]
    1722 E2620 Anna Iversdatter Wolf [I18669]
    før 1722 E3760 Anders Nilsen [I2745]
    1722 E3674 Nils Olsen [I2675]
    1723 E6435 Svend Hanssøn Blix [I6367]
    1725-03-07 E0251 Hartvig Hartvigsen [I0133]
    omtrent 1726 E10131 Gjertrud Jakobsdatter [I6980]
    1727 E4105 Ole Olsen [I0308]
    1727 E3767 Adrianne Benjaminsdatter [I2752]
    1727 E3594 Marit Olsdatter [I2605]
    1727-10-16 E0232 Hans Hansen Jentoft [I0073]
    1728 E5792 Gunder Olsen Lagmannsparten [I0422]
    1728 E0241 Ellen Hartvigsdatter [I0497]
    1728 E5779 Anne Nilsdatter Hølstad [I0419]
    1728 E10674 Ole Olsen Nordskjør [I7300]
    1728-09-29 E6409 Gjert Jochumsen Bonsach [I6337]
    1729 E6447 Joen Finwegaard [I6372]
    før 1729 E3676 Rasmus Mikkelsen [I2676]
    1730 E10120 Jakob Henriksen [I6971]
    1730 E10121 Karen Ingebrigtsdatter [I6972]
    omtrent 1730 E10816 Ane Nilsdatter [I7375]
    1731 E3974 Nathanael Olsen [I2934]
    1734-05-09 E6362 Ingeborg Hartvigsdatter [I0620]
    1735 E6413 Mathias Bonsach [I6339]
    1735 E3980 Morits Nathanaelsen [I2938]
    1736 E3672 Beret Olsdatter Dekkerhus [I2674]
    1736 E3665 Mikkel Rasmussen [I2670]
    1738 E3739 Randi Olsdatter [I2723]
    1738 E3773 Beret Olsdatter [I2760]
    1738 E9995 Karen Gudmundsdatter [I6910]
    1738 E10211 Barn [I7037]
    1738 E10438 Nils Jakobsen [I6973]
    1738 E10471 Nils Trondsen Seter [I7203]
    1738 E10796 Rasmus Olsen Glad [I7361]
    1739 E3651 Jon Ingebrigtsen [I2659]
    1739 E0230 Øllegård Hartviksdatter [I0124]
    1739 E9645 Beret Andersdatter [I6677]
    før 1739 E9646 Elen Halvorsdatter Bjartnes [I6666]
    1739 E10334 Lars Ingebrigtsen [I7131]
    1739 E10336 Karen Ingebrigtsdatter [I7132]
    omtrent 1739 E10760 Paul Nilsen Guttelvik [I7340]
    1740 E3691 Ingebrigt Rasmussen [I2681]
    1740 E9619 Anne Eriksdatter [I6658]
    1740 E9844 Ingebor Olsdatter Gylgierdet [I6805]
    1740 E9856 Marit Arntsdatter [I6813]
    1740 E9994 Peder Jonsen Drageid [I6909]
    1740 E10762 Anne [I7343]
    1741 E3978 Nils Nathanaelsen [I2937]
    1741 E0284 Anne Elschen Bremer [I0147]
    1741 E3591 Karen Moritsdatter [I2603]
    1741-06-06 E0279 Lucie Bonsach [I0256]
    1742 E7082 Volmer Pedersen [I8608]
    1742 E6694 Magdalene Nilsdatter Høstmarch [I7204]
    1742 E10718 Ole Gudmundsen [I7324]
    1743 E0254 Berthe Margrethe Hansdatter Jentoft [I0159]
    1743 E0288 Elsa Marie Iversdatter Wolf [I0149]
    1743 E3968 Elisabet Pedersdatter [I2927]
    1743 E7045 Maren Hansdatter Nobel [I8518]
    1743 E10092 Svend Jensen Osen [I6960]
    1743 E10792 Hans Larsen Harsvik [I7356]
    1743-07-28 E7087 Lukas Pedersen Fjorden [I8610]
    1743-11-11 E10125 Peder Jakobsen Wigen [I6975]
    1743-11-11 E10127 Ingebrigt Jakobsen [I6976]
    omtrent 1744 E4102 Karen Larsdatter [I3078]
    1744 E5083 Inger Lucia Nilsdatter Utro [I3667]
    1744 E0299 Hans Iversen Wulff [I0192]
    før 1744 E0166 Maren Hartvigsdatter [I0090]
    1744 E10676 Elen Samuelsdatter [I7301]
    1744-02-13 E0236 Arent Hartvigsen [I0127]
    1744-05-29 E10482 Jakob Nilsen Brattjer [I7215]
    1744-05-29 E10483 Jakob Nilsen Brattjer [I7216]
    før 1745 E0266 Hans Finwegaard [I0324]
    før 1745 E6461 Christen Finwegaard [I6382]
    1745 E0257 Mogens Hartvigsen [I0336]
    før 1745 E6457 Arnt Finwegaard [I6379]
    før 1745 E6449 Hartvig Finwegaard [I6375]
    før 1745 E6453 Povel Finwegaard [I6377]
    1746 E0261 Oluf Hartvigsen [I1041]
    1747 E10342 Nils Larsen Nordmeland [I7134]
    1747 E10518 Dødfødt / Stillborn [I7225]
    1747-12-10 E5087 Inger Nilsdatter Utro [I3669]
    1748 E0246 Christopher Hartvigsen [I0131]
    1748 E10638 Dødfødt / Stillborn [I7281]
    1749 E5080 Marit Hansdatter Utro [I3665]
    1749 E9734 Hjemmedøpt barn Hepsøen [I6728]
    1749 E10634 Jørgen Isaksen Beskeland [I7279]
    1749 E10702 Ole Christensen [I7315]
    1749-08-11 E0305 Lorentz Johansen Burchard [I0157]
    1749-09-15 E10385 Einar Nilsen Utro [I10110]
    før 1750 E0277 Lisbeth Wærdal [I0144]
    1750 E6445 Anders Jensen Schjelderup [I6371]
    1750 E10465 Ole Trondsen Seter [I7200]
    1750 E10767 Paul Nilsen Sørgård [I7345]
    1750 E10769 Anne Nilsdatter Sørgård [I7346]
    før 1751 E4596 Peder Andersen Schjelderup [I33997]
    1751 E3941 Karen Gunbjørnsdatter [I2911]
    1751 E1424 Jens Andersen Schjelderup [I12976]
    1751 E6443 Siselle Hansdatter Finwegaard [I6370]
    1751 E3593 Paul Larsen [I2604]
    mellom 1751 og 1752 E3762 Ole Nilsen [I2746]
    1751 E9962 Nils Baardsen Seter [I6898]
    1751 E10208 Marit Nilsdatter [I7032]
    1751 E10627 Tarald Isaksen Beskeland [I7274]
    1751 E10826 Jens Staven [I7379]
    1752 E0921 Karen Povelsdatter Egede [I11437]
    1752 E9729 Bersvend Anderssen Hepsøen [I6725]
    1752 E9733 Anders Anderssen Hepsøen [I6727]
    1752 E10056 Jentebarn Normelan [I6941]
    1752 E10522 Gutt dødfødt tvilling / Stillborn [I7228]
    1752 E10524 Jente dødfødt tvilling / Stillborn [I7229]
    1753 E5077 Hans Nilsen Utro [I3661]
    1753 E3645 Marit Einersdatter [I2654]
    mellom 1753 og 1757 E3643 Elen Johnsdatter Settenøy [I2653]
    før 1753 E10383 Berit Hansdatter Utro [I3664]
    1753 E10606 Inger Larsdatter Fjorden [I7266]
    1753-11-20 E0268 Ingeborg Marie Leth [I0140]
    1754 E3671 Rasmus Mikkelsen [I2673]
    1754 E4092 Marte Madsdatter Balke [I4147]
    1754 E10412 Ole Nilsen Eian [I7171]
    1755 E0259 Anna Hansdatter Jentoft [I0228]
    1755 E9128 Inger Larsdatter [I6335]
    1755 E9982 Karen Baardsdatter Seter [I6908]
    omtrent 1755 E10527 Anne Mortensdatter Nordmeland [I7231]
    1755 E10656 Peder Olsen [I7291]
    1755 E10855 Per Nielsen [I7399]
    1755-10-17 E10338 Ole Ingebrigtsen [I7133]
    1756 E3653 Ole Iversen Evenstad [I2661]
    omtrent 1756 E4034 Jøda Jonsdatter [I2992]
    1756 E5786 Berte Nygaard [I0478]
    omtrent 1756 E10291 Jødda Nilsdatter [I7043]
    1756 E10454 Nils Henriksen Seter [I7186]
    1756 E10774 Guru Nilsdatter Sørgård [I7349]
    1757 E3950 Aletta Kristine Gunbjørnsdatter [I2916]
    omtrent 1757 E10299 Nils Nilsen [I7047]
    1757 E10798 Anne Pedersdatter [I7362]
    1758 E5773 Henrik Pedersen [I0415]
    1758 E9849 Anne Arntsdatter [I6807]
    1758 E10682 Gisken Olsdatter Nordskjør [I7304]
    1759 E3667 Nils Mikkelsen [I2671]
    1759 E9118 Jon Nielsen Amundrustad [I6330]
    1759 E9120 Marte Pedersdatter Stensli [I6331]
    1759 E9567 Ellev Knutsen [I6625]
    1759 E9871 John Nilsen Sørmeland [I6820]
    1759 E10473 Karen Jakobsdatter [I7205]
    1759 E10832 Johan Persen [I7384]
    1760 E9876 Bård Olsen Kvernland [I6831]
    1760 E10396 Nils Henriksen [I7160]
    1760 E10491 Karen Nilsdatter Brattjer [I7220]
    1760-04-05 E5096 Anne Lisbet Nilsdatter Utro [I3673]
    1761 E10261 Jakob Andreas Andersen [I7114]
    1761 E10479 Erik Samuelsen Osen [I7213]
    1762 E3640 Jens Mikkelsen [I2650]
    1762 E9109 Peder Jacobsen [I6326]
    1762 E10838 Anne Larsdatter [I7389]
    før 1763 E3711 Anders Mikkelsen Lyngsnes [I2694]
    1763 E4051 Ole Michelsen [I3013]
    før 1763 E4060 Kirsten Olsdatter [I3031]
    før 1763 E4059 Peder Olsen [I3030]
    1763 E10207 Halvor Olsen Åsegg [I7031]
    omtrent 1763 E10309 Beret Nilsdatter [I7110]
    1763 E10543 Margrethe Ingebrigtsdatter Bessaker [I7236]
    1763 E10625 Klara Isaksdatter Beskeland [I7273]
    1764 E3779 Ole Pedersen [I2770]
    1764 E9632 Brynhild Halvordatter Bjartnes [I6667]
    1764 E10332 Ole Eriksen Høvik [I7130]
    1764 E10449 Henrik Nilsen [I7183]
    1764 E10467 Peder Trondsen Seter [I7201]
    1764 E10534 Morten Nilsen Nordmelan [I6836]
    1764-10-24 E2129 Hans Henriksen Hornemann [I15250]
    1765 E9720 Anders Eriksen Hepsøen [I6717]
    1765 E9731 Lucia Andersdatter Hepsøen [I6726]
    1765 E9842 Arnt Arntsen HageElven [I6804]
    1765 E9846 Maren Nilsdatter [I6806]
    omtrent 1765 E10311 Marta Nilsdatter [I7111]
    1765 E10602 Lars Hågensen [I7263]
    1765 E10824 Niels Persen [I7377]
    1765 E10870 Ingeborg Olsdatter [I7378]
    1766 E9565 Elling Ellevsen [I6623]
    1766 E10493 Israel Jensen Sørgjerd [I7221]
    1766 E10570 Jakob Pedersen Fjorden [I7250]
    1766 E10687 Ole Olsen Verret [I7307]
    1767 E3766 Anne Marie Nilsdatter [I2751]
    1767 E3722 Torkel Andersen [I2708]
    1767 E3702 Jacob Mikkelsen [I2689]
    1767 E3718 Beret Jensdatter [I2703]
    1767-11-14 E6418 Anna Elschen Bonsach [I6345]
    1768 E4055 Ole Pettersen [I3026]
    1768 E10572 Maren Pedersdatter Fjorden [I7251]
    1769 E3545 Gunbjørn Nathanaelsen [I2567]
    1769 E4054 Margrete Pettersdatter [I3024]
    1769-10-30 E0281 Arnoldus Erichsøn Schytte [I4175]
    1770 E10084 Jakob Svendsen Osen [I6956]
    1770 E10481 Morten Tomassen [I7214]
    1770 E10689 Johan Tomassen Håvik [I7308]
    1770-06-03 E0273 Henrik Hansen Klæboe [I0300]
    før 1771 E4100 Lars Jonsen [I3077]
    1771 E10088 Karen Jensdatter Osen [I6958]
    1771 E10678 Samuel Olsen Nordskjør [I7302]
    1771 E10685 Elen Olsdatter [I7306]
    1772 E4342 Rasmus Jonsen Strøm [I3253]
    1772 E4085 Ole Olsen [I1257]
    1772 E9126 Nils Revold [I6334]
    1772 E10566 Lisbet Isaksdatter [I7246]
    1773 E5998 Ole Nilsen Stranden [I4673]
    1773 E9697 Karen Eriksdatter Kalværet [I6706]
    1773 E10046 Ane Jakobsdatter [I6934]
    1773 E10487 Johan Jakobsen Børø [I7218]
    1773 E10580 Isak Pedersen Fjorden [I7255]
    1773 E10851 Anne Jensdatter [I7397]
    1773-08-08 E6411 Mette Christine Bonsach [I6338]
    1774 E9137 Nils Pedersen [I6352]
    1774 E10078 Jens Bårdsen [I6952]
    1774-05-14 E10835 Henrik Nielsen [I7387]
    1775 E3652 Ane Olsdatter [I2660]
    1775 E9621 Anders Halvorsen Øren [I6657]
    1775 E10129 Gjertrud Larsdatter [I6977]
    1776 E3669 Lisbet Mikkelsdatter [I2672]
    før 1776 E3724 Beret Torkilsdatter [I2709]
    1776 E3585 Morits Paulsen [I2598]
    1776 E3959 Jonas Jensen Varøy [I2921]
    1776 E9637 Anne Marta Andersdatter Øren [I6671]
    1776 E10604 Marit Larsdatter Fjorden [I7265]
    1776-11-20 E10621 Ole Isaksen Beskeland [I7271]
    1777 E5777 Hans Gundersen Lagmannsparten [I0418]
    1777 E5100 Peder Eriksen Sundskjør [I3675]
    1777 E9722 Lusie Bersvendsdatter [I6718]
    1777 E10458 Karen Henriksdatter Seter [I7188]
    omtrent 1777 E10582 Hans Pedersen Sumstad [I7256]
    1777 E10636 Sissel Isaksdatter Beskeland [I7280]
    1778 E5104 Martha Pedersdatter Kiran [I3678]
    1778 E9144 Ragnhild Jonsdatter [I6357]
    omtrent 1778 E9951 Ole Prodsen Seter [I6890]
    omtrent 1778 E10195 Olava Larsdatter [I7027]
    1778 E10660 Ole Taraldsen Baskeland [I7293]
    1779 E3857 Johanna Jorisdatter [I2832]
    1779 E3856 Nils Jørgensen [I2831]
    før 1779 E9581 Haldo Anderssen [I6630]
    1780 E3948 Nathanael Gunbjørnsen [I2915]
    1780 E1438 Gunhild Andersdatter [I13000]
    1780 E5090 Valborg Nilsdatter Utro [I3670]
    1780 E9135 Anne Jonsdatter [I6351]
    1780 E9701 Andrea Eriksdatter Kalværet [I6708]
    1780 E10058 Svend Nilsen Normelan [I6942]
    1780 E10094 Nils Jensen Nordmelan [I6837]
    1780 E10259 Anders Jakobsen Hepsø [I6733]
    1780 E10286 Nils Nilsen Nordmeland [I6965]
    1780 E10615 Isak Olsen [I7268]
    1780 E10617 Ingeborg Taraldsdatter Beskeland [I7269]
    1780 E10828 Per Nielsen [I7381]
    1780 E10830 Jens Persen [I7383]
    1781 E9598 Marit Bårdsdatter [I6641]
    1781 E10680 Karen Olsdatter Nordskjør [I7303]
    omtrent 1782 E2084 Anne Maria Nilsdatter [I15131]
    1782 E10398 Marit Nilsdatter Ness [I7163]
    1782 E10545 Jakob Ingebrigtsen Bessaker [I7237]
    1782 E10857 Malene Torbersdatter [I7400]
    1782-12-01 E10257 Anne Kirstine Andersdatter Hepsøen [I6722]
    1782-12-01 E10263 Andreas Andersen [I7115]
    omtrent 1783 E3233 Cicilia Jonsdatter Schjelderup [I2357]
    1783 E9693 Gjertrud Tørresdatter Nesvåg [I6703]
    1783 E9705 Dødfødt - Stillborn [I6710]
    omtrent 1783 E9804 Henrik Paulsen Stein [I6779]
    1783 E9958 Baard Nilsen Seter [I6896]
    1783 E10096 Karen Bårdsdatter Kvernland [I6832]
    1783 E10402 Malena Nilsdatter [I7165]
    1783 E10410 Synnev Nilsdatter [I7170]
    1783-05-14 E2440 Wilhelm Erichsøn Schytte [I16867]
    1784 E5395 Appolona Jacobsdatter Schøning [I3867]
    1784 E3854 Jørgen Ofstad [I2830]
    1784 E3556 Nathanael Corneliussen [I2580]
    1784 E3961 Jens Nilsen Varøy [I2922]
    1784 E9974 Kirsten Israelsdatter Sørjer [I6904]
    1784 E10048 Nils Svendsen Osen [I6935]
    1784 E10539 Ingebrigt Jakobsen Lindbak [I7234]
    1784 E10592 Dødfødt / Stillborn [I7262]
    1784 E10840 Beret Persdatter [I7390]
    1784-04-11 E5070 Nils Hansen Utro [I3658]
    1785 E9562 Karen Olsdatter Kalset [I6620]
    1785 E9711 (Barn) Kalværet [I6713]
    1785 E10400 Henrik Nilsen [I7164]
    1785 E10408 Nils Olsen Været [I7169]
    1785 E10662 Dorthea Pedersdatter Baskeland [I7294]
    1785 E10786 Nils Paulsen Sørgård [I7342]
    1785 E10842 Hans Jensen [I7391]
    1785 E10845 Golla Jensdatter [I7393]
    1785-12-05 E10404 Johan Hansen [I7167]
    omtrent 1786 E9713 Ole Eriksen Kalværet [I6714]
    1786 E10200 Karen Larsdatter [I7030]
    1786-04-00 E0275 Niels Andersen Schjelderup [I0001]
    1787 E5114 Lisbet Olsdatter Utro [I3683]
    1787 E3963 Jonas Michelsen Ramstad [I2923]
    1787 E4814 Nils Hansen Utro [I3506]
    1787 E9715 Ole Eriksen Kalværet [I6715]
    1787 E9960 Guru Pederdsatter Drageid [I6897]
    1787 E10477 Johan Olsen Krogøen [I7207]
    1787-02-27 E10420 Ole Nilsen Eian [I7175]
    1787-12-00 E1528 Mortina Jensdatter Nordmeland [I13055]
    1788 E4816 Nille Hansdatter Utro [I3507]
    1788 E9114 Tobias Michelsen Hichman [I6328]
    1788 E9747 Svend Jakobsen Skjærvøen [I6736]
    1788 E10179 Lars Paulsen Vik [I7019]
    1788 E10541 Randi Jensdatter [I7235]
    1788-03-19 E9436 Salamon Hansen [I6554]
    1789 E2430 Torstein Ellingsen Brudeset [I1667]
    1789 E3785 Nils Jonsen [I2777]
    1789 E4269 Inger [I3203]
    1789 E9743 Jakob Hansen Skjærvøen [I6704]
    1789 E9819 Ane Jensdatter Stein [I6792]
    1789 E10416 Halvor Ingebrigtsen Øyan [I7173]
    1789-07-22 E9437 Jacob Hansen Kiærland [I6555]
    1790 E3849 Beret Pedersdatter [I2826]
    1790 E4097 Marit Larsdatter [I3074]
    1790 E3543 Maren Torbergsdatter [I2566]
    1790 E3720 Mikkel Rasmussen [I2705]
    1790 E9141 Inger Dorthea Jørgensdatter [I6354]
    1790 E9708 Gjertrud Olsdatter Lindset [I6712]
    1790 E9717 Casper Eriksen Kalværet [I6716]
    1790-01-07 E3218 Olav Amundsen-Øwre [I2327]
    1790-05-27 E10630 Gudmund Isaksen Beskeland [I7277]
    1790-06-00 E1530 Morten Jensen Nordmeland [I13056]
    1791 E5118 Lisbet Olsdatter Utro [I3685]
    1791 E3853 Hans Olsen [I2828]
    1791 E3714 Jens Nilsen Ofstad [I2697]
    1791 E4359 Peder Jonsen [I3260]
    1791 E3629 Ole Jensen [I2636]
    1791 E3743 Georga Jørgensdatter [I2726]
    1791 E10052 Nils Nilsen Osen [I6937]
    1791 E10731 Berit Johanna Pedersdatter Sørgård [I7330]
    1791-07-27 E8951 Andreas Peter Tegelman [I0891]
    1792 E2434 Anders Olsen Bø [I1669]
    1792 E2087 Maren Nilsdatter Eian [I15133]
    1792 E9147 Jacob Pedersen [I6360]
    1792 E9560 Paul Olsen Austad [I6619]
    1792 E9821 Sivert Jensen Stein [I6793]
    1792 E9834 Sivert Arntsen Stein [I6800]
    1792-01-15 E4818 Peder Hansen Utro [I3508]
    1793 E9860 Ingeborg Bårdsdatter [I6821]
    1793-05-00 E6416 Else Marie Bonsach [I6340]
    1794 E4098 Ingebrigt Pedersen [I3075]
    1794 E10080 Marit Svendsdatter Osen [I6953]
    1794 E10303 Peter Jonasen Sve [I7049]
    1794 E10475 Boel Nilsdatter Brattjer [I7206]
    1794 E10723 Anne Pedersdatter [I7326]
    1794 E10733 Ane Pedersdatter Sørgård [I7331]
    1794-11-22 E9459 Ane Hansdatter [I6559]
    1795 E3789 Peder Jonsen [I2780]
    1795 E2432 Sigrid Ivarsdatter Remmem [I4163]
    1795 E7540 Dødfødt Nilsdatter Sydskjør [I9981]
    1795 E10460 Kirsten Johnsdatter [I7189]
    1795 E10608 Lars Isaksen Halsvik [I7267]
    1795-09-05 E4599 John Andersen Schjelderup [I33999]
    1796 E3867 Jens Henriksen [I2842]
    1796 E4608 Maren Aagaard Bonsach [I34009]
    1796 E7550 Hjemmedøpt Olsen Nordskjør [I9987]
    1796 E7542 Peder Nilsen Sydskjør [I9982]
    1796 E9741 Lisbet Larsdatter [I6734]
    1796 E9968 Peder Baardsen Seter [I6901]
    1796 E10003 Ane Kristine Jensdatter Nordmelan [I6917]
    1796 E10181 Idde Halvorsdatter Åsegg [I7020]
    1796 E10564 Peder Larsen Fjorden [I7244]
    1796 E10849 Per Jensen [I7396]
    1797 E5532 Ragnhild Olsdatter Strøm [I3968]
    1797 E4274 Lukas [I3206]
    1797 E7536 Magnhild Pedersdatter Sydskjør [I9979]
    1797 E5775 Marte Olsdatter Moldbakken [I2765]
    1797 E3769 Peder Olsen [I2757]
    1797 E10082 Ole Olsen Verret [I6955]
    1797 E10222 Karen Sophie Andersdatter Hepsøen [I7052]
    1797 E10330 Gjertrud Ingebrigtsdatter [I7129]
    1797 E10414 Anne Nilsdatter Eian [I7172]
    1798 E3709 Rebekka Andersdatter [I2693]
    1798 E5120 Peder Olsen Utro [I3686]
    1798 E5085 Catharina Nilsdatter Utro [I3668]
    1798 E10568 Beret Maria Hansdatter [I7249]
    1799 E2437 Anne Andersdatter Kjøpstad [I1670]
    1799 E9139 Peder Jonsen [I6353]
    1799 E9666 Erik Andersen Kalværet [I6686]
    1799 E10100 Ane Pedersdatter Aarlum [I6964]
    1799 E10295 Tomas Jensen Sørgjerd [I7045]
    1800 E4077 Marte Pedersdatter [I2513]
    1800 E3847 Torstein Jonsen Settenøy [I2825]
    1800 E3795 Kornelius Jonsen [I2783]
    1800 E3793 Petternella Jonsdatter [I2782]
    1800 E3657 Andreas Moritsen [I2665]
    1800 E10551 Jens Israelsen Sørgjerd [I7240]
    1800 E10853 Gabriel Olsen Vasstrand [I7398]
    1801 E4345 Ingeborg Paulsdatter [I3254]
    1801 E5072 Maren Cathrina Lukasdatter [I3659]
    1801 E8896 Peter Andreas Jessen [I6230]
    1801 E9978 Lars Baardsen Seter [I6906]
    1801 E10765 Marit Pedersdatter [I7344]
    1801-10-12 E9648 Anne-Marthe Belboe [I6679]
    1802 E9577 Anders Haldosen [I6628]
    1802 E9585 Anders Anderssen [I6633]
    1802 E9836 Ingebor Olsdatter Gylgjerdet [I6801]
    1802 E10197 Nils Larsen [I7028]
    1802 E10273 Nils Kristiansen Lindbak [I7123]
    1803 E4064 Lars Michelsen [I3035]
    1803 E3851 Ane Olsdatter [I2827]
    1803 E9601 Barbro Haldosdatter [I6642]
    1803 E10485 Randi Nilsdatter Brattjer [I7217]
    1803 E10623 Karen Mortensdatter [I7272]
    1803 E10632 Ane Iversdatter [I7278]
    1803-12-17 E6421 Troels Krog [I6346]
    1804 E7545 Maren Catharina Pedersdatter Sydskjør [I9984]
    1804 E3587 Paul Moritsen [I2599]
    1804 E4023 Jørgen Hansen [I2981]
    1804 E10090 Svend Eriksen Stein [I6959]
    omtrent 1804 E10161 Hans Jensen [I7004]
    før 1804-04-29 E10513 Tron Henriksen Ramsvik [I6699]
    1804-11-23 E9797 Peder Paulsen Stein [I6776]
    1805 E3541 Valborg Gunbjørnsdatter [I2565]
    1806 E10183 Henrik Eriksen [I7021]
    1807 E3966 Frants Ottesen Garstad [I2925]
    1807 E10023 Andreas Jensen Nordmelan [I6927]
    1808 E9635 Ole Andersen Trones [I6670]
    1808 E10050 Beret Nilsdatter [I6936]
    1808 E10771 Elen Nilsdatter Sørgård [I7347]
    1808-09-00 E1521 Markus Jonasen Fjorden [I13051]
    1809 E0271 Marith Andersdatter Schjelderup [I0141]
    1809 E5762 Christian Henriksen [I0413]
    1809 E10086 Lene (Linni) Olsdatter Sæter [I6957]
    omtrent 1809 E10317 Nils Nilsen [I7125]
    1809 E10406 Barbro Nilsdatter [I7168]
    1810 E1432 Jens Mortensen Nordmeland [I12999]
    1810 E9791 Paul Jørgensen [I6773]
    1810 E9947 Kirstina Olsdatter [I6886]
    1810 E9964 Svend Baardsen Seter [I6899]
    1810 E10547 Ingeborg Hansdatter Brun [I7238]
    1811 E9616 Karen Olsdatter Lyng [I6656]
    1811 E9778 Kristiana Jørgensdatter Stein [I6764]
    1811 E10169 Jødda Jensdatter [I7017]
    1811 E10288 Aadsel Ingebrigtsdatter [I6970]
    1811 E10305 Samuel Olsen Sve [I7050]
    1812 E3539 Cornelius Moritsen [I2564]
    1812 E10193 Ane Kristoffersdatter Angen [I7026]
    1812 E10553 Marcus Andreas Pedersen Galschjødt [I7241]
    1813 E4833 Marit Ingebrigtsdatter [I3516]
    1814 E3777 Karen Pedersdatter [I2764]
    1814 E2426 Ole Andersen Volden [I1665]
    1814 E9590 Melena Andersdatter [I6636]
    1814 E9780 Kristiana Jørgensdatter Stein [I6765]
    1814 E10156 Jens Iversen Børøen [I7001]
    1814 E10578 Ole Jonsen Sumstad [I7254]
    1814-03-20 E7076 Peter Jessen [I0856]
    1815 E5108 Ole Pedersen Fjorden [I3680]
    1815 E4012 Ellen Hallesdatter [I2971]
    1815 E3558 Maren Corneliusdatter [I2581]
    1815 E6802 Gunder Hansen Hørlandsbakken [I1668]
    1815 E2424 Ingri Ellingdatter Oterholm [I1664]
    1815 E9966 Karen Israelsdatter Sørjer [I6900]
    1815 E10098 Ole Jensen Osen [I6963]
    1816 E4271 Rebekka Jonasdatter [I3204]
    1816 E4041 Ellen Ingebrigtdatter [I2999]
    1816 E3563 Gjertrud Chatrine Corneliusdatter [I2585]
    1816 E2092 Maren Kristine Nilsdatter Eian [I15136]
    1816 E10158 Olava (Lava) Jensdatter [I7002]
    1817 E10220 Ingebrigt Nilsen Nordmeland [I7051]
    1817 E10267 Lars Svendsen [I7118]
    1818 E7538 Nils Olsen Sydskjør [I9980]
    1818 E4058 Kristen Gundersen [I0303]
    1818 E4838 Hans Ingebrigtsen [I3519]
    1818 E10062 Anne Nilsdatter Normelan [I6944]
    1818 E10265 Lucia Andersdatter [I7117]
    1818 E10446 Jakob Trondsen Ramsvik [I7181]
    1818-07-26 E9440 Hans Godvindsen Kiærland [I6537]
    1819 E5106 Martha Ingebrigtsdatter Besaker [I3679]
    1819 E1302 Helvig Margrethe Johansdatter v Grabow [I12377]
    1819 E4835 Størker Ingebrigtsen [I3517]
    1819 E3800 Johannes Andersen [I2787]
    1819 E9793 Kirsten Henriksdatter Nyhus [I6774]
    1819-10-04 E5094 Lukas Nilsen Utro [I3672]
    1819-12-16 E9953 Nils Prodsen Seter [I6891]
    1820 E2422 Nils Olsen Hovde [I1663]
    1820 E4026 Frants Ribe Jørgensen [I2983]
    1820 E10005 Beret Jensdatter Nordmelan [I6918]
    1820 E10011 Ole Knudsen Osen [I6921]
    1820 E10025 Andreanna Jensdatter Nordmelan [I6928]
    1820 E10469 Inger Eriksdatter Sten [I7202]
    1820-04-15 E10054 Christian Frediksen Osen [I6938]
    1821 E2428 Synnøv Olsdatter Moen [I1666]
    1821 E3648 Mikkel Jensen [I2656]
    1821 E9689 Gjertrud Eriksdatter Kalværet [I6701]
    1821 E9972 John Baardsen Seter [I6903]
    1821 E9976 Ingeborg Olsdatter [I6905]
    1821 E10072 Karen Olsdatter [I6949]
    1821 E10137 Ingebrigt Mortensen [I6982]
    1821 E10313 Morten Nilsen [I7112]
    1821 E10422 Henrik Nilsen Eian [I7176]
    1821 E10576 Ingerborg Pedersdatter Fjorden [I7253]
    1821-04-26 E1442 Ingeborg Jensdatter Nordmeland [I13002]
    1821-05-13 E1444 Jonas Jensen Beskeland [I13003]
    1821-12-28 E9441 Jacob Hansen [I6549]
    1822 E10456 Nils Henriksen Seter [I7187]
    1822-05-04 E9443 Isach Absalonsen [I6556]
    1823 E3946 Karen Dorthea Gunbjørnsdatter [I2914]
    1823 E7553 Erik Pedersen Sydskjør [I9989]
    1823 E9149 Kari Pedersdatter [I6361]
    1823 E9782 Paul Jørgensen Stein [I6766]
    1823-07-21 E9444 Ole Fenstad [I6540]
    1824 E9980 Marit Pedersdatter [I6907]
    omtrent 1824 E10142 Ingebrigt Mortensen [I6987]
    1824-03-04 E4828 Guru Maria Hansdatter Utro [I3513]
    1824-03-15 E4826 Hans Mathis Hansen Utro [I3512]
    1824-12-01 E5102 Peder Taraldsen (Beskeland) Kiran [I3677]
    1825 E4008 Hanna Paulsdatter [I2968]
    1825 E2772 Elling Olsen Hovde [I1992]
    1825 E6800 Anne Hansdatter Hørlandsstuen [I4143]
    1825 E3661 Johanna Marie Olsdatter [I2666]
    1825 E7268 Christiane Frideriche Klempt [I0890]
    1825 E9152 Guldbran Eriksen [I6362]
    1825 E9999 Jens Nilsen Osen [I6914]
    1826 E9588 Ellev Anderssen [I6635]
    1826 E10185 Paul Larsen [I7022]
    1826 E10234 Jens Peder Sørensen Ytter Skjærvøen [I7099]
    1826 E10489 Einer Halvorsen [I7219]
    1827 E9516 Morten Ingebrigtsen Hepsø [I6593]
    1827 E9555 Ole Paulsen [I6615]
    1827 E9669 Tron Jakobsen Buarø [I6689]
    1827 E9773 Jørgen Paulsen Stein [I6762]
    1827 E10064 Jon Pedersen Osen [I6945]
    1827 E10315 Olava Jensdatter Sørgjerd [I7121]
    1827 E10725 Malene Nilsdatter [I7327]
    1827-08-03 E1525 Gunhild Jonasdatter Fjorden [I13053]
    1827-12-24 E4820 Petternella Hansdatter Utro [I3509]
    1828 E9595 Marta Andersdatter [I6639]
    1828 E9671 Jakob Jakobsen Buarø [I6690]
    1828 E9691 Lisabet Eriksdatter Kalværet [I6702]
    1828 E9945 Prods Baardsen Seter [I6884]
    1828 E10418 Karen Nilsdatter Eian [I7174]
    1828 E10549 Regise Ingebrigtsdatter Bessaker [I7239]
    1828 E10780 Mathea Hansdatter Besaker [I7352]
    1828-02-12 E7338 Peder Krog Bonsach Jessen [I4133]
    1828-05-28 E4845 Petter Albregt Ingebrigtsen [I3522]
    1828-09-02 E9337 Mathias Bonsach Krog [I6485]
    1829 E2105 Rasmus Pedersen [I15143]
    1829 E4255 Jonas Rasmussen Hauknes [I3197]
    omtrent 1829 E9673 Lusie Jacobsdatter Buarø [I6691]
    1829 E9921 Mette Olava Prodsdatter Seter [I6873]
    1829-05-17 E9012 Anne Jonsdatter Samset [I6290]
    1829-07-07 E9445 Absalon Hansen Andenæs [I6542]
    1829-12-20 E9448 Dødfødt [I6557]
    1830 E9558 Paul Olssen [I6614]
    1830 E10293 Karen Nilsdatter [I7044]
    1830 E10319 Gurina Svendsdatter Vingsand [I7126]
    1830-08-03 E5098 Anne Lisbet Nilsdatter Utro [I3674]
    1831 E1534 Johan Fredrik Nilsen Eian [I13058]
    1831 E3952 Aletta Gunbjørnsdatter [I2917]
    1831 E4830 Ingebrigt Størkersen [I3514]
    1831 E9608 Jørgen Belboe [I6651]
    1831 E10735 Nils Andreas Sørgård [I7332]
    1831-09-21 E1440 Maren Ingebrigtsdatter Lindbak [I13001]
    1832 E3075 Gunborg Andersdatter Gjerde [I2209]
    1832 E5545 Marit Pedersdatter Strøm [I3979]
    1832 E3042 Gunborg Andersdatter Stokke [I2183]
    1832 E3536 Andreas Olsen [I2562]
    1832 E5116 Nils Olsen Utro [I3684]
    1832 E9173 Johannes Olsen [I6398]
    1832 E9785 Henrik Jørgensen Stein [I6768]
    1832-06-02 E7557 Johanna Pedersdatter Stegavik [I9992]
    1833 E3810 Andreas Andersen [I2793]
    1833 E2420 Elling Torsteinsen Brudeset [I1662]
    1833 E2356 Olof Axelsson [I3618]
    1833 E9938 Dødfødt / Stillborn [I6881]
    1833 E9970 Ingeborg Pedersdatter Osen [I6902]
    1833 E10066 Lars Nilsen Normelan [I6946]
    1833 E10440 Maria Ingebrigtsdatter Bessaker [I7178]
    1833 E10555 Abel Ingebrigtsdatter Bessaker [I7242]
    1833 E10557 Esten Taraldsen [I7243]
    1833-04-24 E9449 Peder Absalonsen [I6546]
    1834 E1297 Mathias Hansen Joskjør [I12374]
    1834 E1904 Johan Ulrik Paasche [I14630]
    1834 E9105 Peder Pedersen [I6324]
    1834 E9157 Jacob Pedersen [I6386]
    1834 E10244 Abigael Ingebrigtsdatter [I7105]
    1834 E10778 Erik Nilsen Eide [I7351]
    1835 E3783 Jon Mikkelsen [I2774]
    1835 E3025 Anders Rasmussen Sæth [I3005]
    1835 E3077 Elling Andersen Gjerde [I2210]
    1835 E9940 Dødfødt / Stillborn [I6882]
    1835 E10386 Nils Nilsen Gran Eian [I12376]
    1835 E10586 Ingeborg Johansdatter Jektvik [I7258]
    1836 E5110 Hans Clemetsen Været [I3681]
    1836 E3813 Johanna Gurine Andersdatter [I2795]
    1836 E9813 Ingeborg Sivertsdatter [I6788]
    1836 E10271 Petternella Andersdatter [I7122]
    1836-05-26 E9010 Erik Olsen Skare [I6289]
    1837 E4259 Inger Nilsdatter Utro [I3199]
    1837 E3079 Gurå Andersdatter Gjerde [I2211]
    1837-02-28 E9929 Jens Pedersen [I6875]
    1837-02-28 E10019 Nils Jensen Nordmelan [I6925]
    1837-03-02 E4807 Hans Nilsen Utro [I3501]
    1837-05-13 E9452 Dødfødt [I6558]
    1837-06-06 E7328 Lorenz Peter Jessen [I0901]
    1837-11-06 E7074 Birgitte Andrea Tegelman [I0855]
    1838 E4080 Anne Jensdatter [I3054]
    1838-02-15 E9349 Nicoline Antonette Møllerup [I6491]
    1838-10-23 E1464 Ingebrigt Jonaasen Fjorden [I13017]
    1839 E2094 Guru Andersdatter [I15137]
    1839 E5713 Beret Sophia Jakobsdatter Moe [I4094]
    1839 E3314 Alethe Jacobine Hvedding [I2417]
    1839 E9932 Anne Kirstine Pedersdatter [I6876]
    1839 E10238 Kirsten Kornelia Larsdatter [I7102]
    1839 E10307 Nils Størkersen Bøle [I7108]
    1839-03-09 E9453 Juliana Marie Absalonsdatter [I6539]
    1839-07-11 E9455 Johanna Jacobsdatter [I6538]
    1840 E3568 Nelle Johanna Gundbjørnsdatter [I2588]
    1840 E2943 Synnøve Ellingsdatter Brudeset [I2106]
    1840 E1299 Margrethe Clemmetsdatter Været [I12375]
    1840 E9955 Gjertrud Kristine Eriksdatter Lein [I6892]
    1840 E10074 Johanna Joelsdatter Holten [I6950]
    1840 E10297 Israel Svendsen Vingsand [I7046]
    1840 E10424 Ane Hansdatter [I7177]
    1840 E10588 Elen Olsdatter Stranden [I7259]
    1840 E10776 Paul Nilsen Sørgård [I7350]
    1841 E3798 Anders Olsen Dekkerhus [I2786]
    1841 E10740 Jens Jonassen Fjorden [I7336]
    1841-01-23 E1446 Jens Jonasen Fjorden [I13004]
    1841-09-29 E1288 Nils Nilsen Eian [I12364]
    1842 E4070 Marit Olesdatter [I0304]
    1842 E9679 Oleanna Jacobsdatter Buarø [I6695]
    1842 E10224 Inger Jonsdatter Seter [I7053]
    før 1842-03-07 E8948 Anna Dorothea Jessen [I0904]
    1843 E10001 Ane Andersdatter Hepsø [I6916]
    1843-04-17 E4278 Markus Jonassen [I4158]
    1843-06-01 E2024 Oluf Fredrik Lorentssen Øvre [I1490]
    1843-11-26 E10226 Anders Jakob Ingebrigtsen [I7095]
    1843-11-26 E10236 Jakob Ingebrigtsen [I7101]
    1843-11-26 E10248 Ole Israel Ingebrigtsen [I7107]
    1844 E10584 Peder Pedersen Sumstad [I7257]
    1844-08-08 E9339 Lorenze Sophie Møllerup Krog [I6486]
    1845 E3802 Oleanna Andersdatter [I2788]
    1845 E9802 Beret Paulsdatter Stein [I6778]
    1845 E10189 Erik Johansen Vik [I7024]
    før 1845 E10442 Henrik Trondsen Ramsvik [I7179]
    1846 E3200 Knut Knutsen Skare [I2295]
    1846 E1906 Mille Kristine Carlsen [I14631]
    1846 E10070 Jakob Nilsen Normelan [I6948]
    1846 E10154 Jens Hansen Skjærvø [I6998]
    1846 E10301 Jødda Nilsdatter [I7048]
    1846 E10721 Peder Andreas Nilsen Sørgård [I7325]
    1847 E2936 Anne Ellingsdatter Brudeset [I2102]
    1848 E3576 Ingebrigt Gunbjørnsen [I2594]
    1848 E9759 Per Jensen Stein [I6746]
    1848 E9761 Anne Kirstine Jensdatter Stein [I6747]
    1848 E10068 Beret Olsdatter Osen [I6947]
    1848 E10145 Benjamin Jakobsen [I6992]
    omtrent 1848 E10167 Hans Jakob Jensen [I7008]
    1848 E10240 Karen Kirsten Ingebrigtsdatter [I7103]
    1848-01-14 E2191 Jakob Pedersen Monkan [I15694]
    1849 E3312 Jens Braage Halvorsen [I2416]
    1849 E3875 Nelle Mikkelsdatter [I2851]
    1849 E2418 Gunnborg Andersdatter Bø [I1661]
    1849 E10187 Martha Larsdatter [I7023]
    1849-03-05 E7309 Lorentz Øwre [I0894]
    1849-11-05 E4898 Ingebrigt Edvard Størkersen Sandø [I3549]
    1850 E5676 Lars Andersen [I4074]
    1850 E10152 Beret Larsdatter Vik [I6995]
    1850-04-10 E2174 Ole Jørgensen [I15683]
    1850-09-07 E5245 Nils Jensen Utro [I3753]
    1850-09-20 E2017 Anton Ludvig Lorentssen Øvre [I1488]
    1851 E2198 Fredrikke Pedersdatter [I15699]
    1851 E1624 Ole Jakobsen Strøm d.y. [I13149]
    1851 E9568 Malene Olsdatter [I6307]
    1852 E4028 Aletta Jørgensdatter [I2984]
    1853 E4632 Benjamin Ingebrigtsen Været [I3415]
    1853 E3816 Pernille Paulsdatter [I2799]
    1853 E6807 Kristian Mathias Olsen Skjærvø [I7993]
    1853 E6841 Hågen Olsen Sulustadstuen [I0801]
    1853 E9764 Peder Jensen Stein [I6752]
    1854 E4242 Iver Lukassen [I3190]
    1854 E5685 Even Paulsen [I0408]
    1854-05-29 E9399 Peder Haagensen Fenstad [I6531]
    1854-07-27 E5760 Albert Martinus Hansen Utro [I4125]
    1854-10-19 E4857 Petter Isak Hansen Utro [I3528]
    1855 E2202 Fredrikke Pedersdatter [I15700]
    1855 E2951 Jørgen Ivarsen Moen [I2111]
    1855 E3205 Eli Jonsdatter Skjelbostad [I2298]
    1855 E9518 Idda Dorthea Clementsdatter [I6594]
    1855 E10230 Idde Johanne Eriksdatter Wiig [I7097]
    1855-06-27 E5243 Iver Jensen Utro [I3752]
    1855-08-25 E5133 Anne Fredrikke Eide [I3692]
    1855-08-25 E5122 Gudmund Olsen Utro [I3687]
    1856 E2416 Ola Nilsen Hovde [I1660]
    1856 E7352 Carl Møller [I0912]
    1856 E2102 Markus Christian Pedersen [I15141]
    1856 E9776 Jonetta Jensdatter Stein [I6763]
    1856 E10076 Morten Nilsen Normelan [I6951]
    1856-06-30 E9343 Jens Andreas Krog [I6488]
    1857 E3296 Albert Villiksen [I2405]
    1857 E2767 Hans Olsen Hovde [I1988]
    omtrent 1858 E3302 Gurine Villiksdatter [I2412]
    1858-11-04 E5126 Barbro Pedersdatter Sørgård [I3689]
    1859 E3565 Nils Hansen Valøy [I2586]
    1859 E7001 Erik Jensen Tørrisen Høvik [I8311]
    1859 E3038 Eli Andersdatter Stokke [I2179]
    1859 E4183 Bernt [I3157]
    1859-01-21 E5389 Ole Markusen [I3856]
    1859-01-21 E10246 Jon Ingebrigtsen [I7106]
    1859-02-20 E2183 Kirsten Marie Jakobsdatter Einarsdal [I15690]
    1860 E2207 Christian Pedersen [I15703]
    1860 E3826 Albert Kornelius Dekkerhus [I2809]
    1860 E4185 Ingeborg Anna [I3158]
    1860 E2413 Hille Olsdatter Volden [I1659]
    1860 E9924 Peder Jensen Normeland [I6742]
    1860 E10149 Jakob Olsen Sumstad [I6994]
    1861 E4552 Andreas Johnsen [I3370]
    1861 E4730 Jakob Samuel Samuelsen Brandsø [I3459]
    1861 E4732 Jakob Samuelsen Brandsø [I3460]
    1861 E10530 Thora Hansdatter Moe [I7233]
    1861-04-27 E0636 Hans Clemmet Mathiasen Joskjør [I10636]
    1861-05-30 E4639 Christian Benjaminsen Eian [I3419]
    1862 E1911 Lava Nilsdatter Eian [I14647]
    1862 E2776 Hille Hansdatter Hovde [I1997]
    1862 E10029 Jon Larsen Nordmeland [I6930]
    mellom 1862-08-17 og 1865 E8765 Johan Martinus Hanssen [I0051]
    1863 E4187 Dødfødt gutt [I3159]
    1863 E9816 Ingeborg Jensdatter Stein [I6790]
    1863 E9926 Ane Olsdatter Steinan [I6874]
    1863-01-18 E4908 Hans Sivert Størkersen Sandø [I3555]
    1863-01-24 E9398 Kirstine Fenstad [I6530]
    1863-08-12 E5642 Karen Johanna Pettersdatter [I4058]
    1863-11-20 E1793 Jakob Laurits Jørgensen Paasche [I14227]
    1864 E3194 Knut Eriksen Skare [I2291]
    1864 E3880 Hans Ingebrigtsen [I2860]
    1864 E2343 Elen Eriksdatter [I16271]
    1864 E3087 Elling Ellingsen Skare [I2215]
    omtrent 1864 E3304 Anna Oline Villiksdatter [I2413]
    1864-04-25 E4642 Anne Gudmundsdatter Utro [I3420]
    1864-07-11 E5649 Beret Fransdatter Strøm [I4061]
    1865 E5630 Karen Olsdatter Strøm [I4127]
    1865 E3889 Hartvig Hansen [I2865]
    1865-01-19 E4849 Hans Petter Hansen Utro [I3524]
    1865-02-20 E4851 Ole Gunerius Sand [I3525]
    1866 E4720 Karen Pedersdatter Nordmeland [I3788]
    1866 E2345 Edvard Jørginus Eriksen [I16272]
    1866 E4192 Petternella Ingebrigtsdatter [I3161]
    1866 E1927 Mathias Hansen Thune [I14654]
    1866 E10228 Nils Ingebrigtsen [I7096]
    1866-01-30 E1215 Jon Lorentsen Tronæs [I12182]
    1866-03-01 E9470 Else Christina Eliasdatter [I2428]
    1866-11-26 E4503 Ane Henrikke Kristiansdatter Beskeland [I3343]
    1867 E4736 Anne Gurine Pedersdatter Utro [I3462]
    1867 E4190 Peder [I3160]
    1867 E1458 Martinus Pedersen Sæther [I13013]
    1867 E1603 Nella Karoline Estensdatter Beskeland [I13098]
    1867 E10021 Ingeborg Madsdatter Åsegg [I6926]
    1867-04-04 E1468 Ingeborg Anna Ingebrigtsdatter Skjervø [I13019]
    1868 E1471 Iver Pedersen Skjervø [I13020]
    1868 E4554 Anne Bolette Toresdatter Sumstad [I3371]
    1868 E2204 Peder Pedersen [I15701]
    1868 E8807 Eva Kathrine Carlsdatter [I6206]
    1868 E10007 Bård Pedersen Sæter [I6919]
    1868 E10729 Anne (Ane) Pedersdatter Sørgård [I7329]
    1868 E10742 Ole Ingebrigtsen Målvik [I7337]
    1868-01-07 E7098 Emil Andreas Jessen [I0864]
    1868-11-03 E4896 Hans Mathias Størkersen Sandø [I3548]
    1869 E5484 Inger Kjerstine Tronsdatter [I3931]
    1869 E9511 Gjertine Olsdatter [I1700]
    1869-06-19 E4216 Lukas Jonassen [I3175]
    1869-11-07 E0949 Karen Kristine Olsdatter Ytter-Olden [I11584]
    1870 E2097 Peder Rasmussen [I15139]
    1870-03-25 E4822 Hans Hansen Utro [I3510]
    1871 E10727 Martha Maria Pedersdatter Sørgård [I7328]
    1871-02-17 E1283 Peder Andreas Nilsen Eian [I12354]
    1871-07-19 E0626 Mina Christiansdatter [I1394]
    1871-09-14 E1448 Martha Maria Pedersdatter Sørgård [I13005]
    1871-11-01 E9345 Hanna Henriette Rømling Krog [I6489]
    1871-12-18 E5124 Peder Olsen Utro [I3688]
    1872 E1913 Hans Thune Hansen [I14648]
    1872 E4218 Elen Pedersdatter [I3176]
    1872 E5480 Nils Nilsen Beskeland [I3928]
    1872 E4701 Martha Elisabeth Benjaminsdtr. Brandsø [I3455]
    1872 E10232 Ane Kirstine Ingebrigtsdatter [I7098]
    1872 E10242 Lars Henrik Eriksen Wiig [I7104]
    1872-01-19 E0581 Henrikka Mathiasdatter Joskjør [I10468]
    1872-05-02 E4824 Susanne Olsdatter Svenning [I3511]
    mellom 1872-11-00 og 1873-03-00 E8694 Johanne Fordelsdatter [I4278]
    1872-12-10 E9613 Olava Andrea Jørgensdatter Belboe [I6654]
    1873 E6556 Petternella Pedersdatter Lunde [I6880]
    1873 E3196 Erik Knutsen Skare [I2292]
    1873 E9571 Karen Olsdatter [I6617]
    1873 E10033 Nikoline Abrahamsdatter Vingsand [I6932]
    1874 E3885 Anna Ingebrigtsdatter [I2863]
    1874 E4501 Martha Gjertine Jonasdatter Grønning [I3342]
    1874 E7559 Karen Jakobsdatter Strand [I9993]
    1874 E6812 Morten Olsen Skjærvø [I7996]
    1874 E4757 Oliver Nikolai Hansen Herfjord [I3473]
    1874 E10171 Johan Wilhelm Sivertsen [I7018]
    1875 E3100 Edvard Ellingsen Skare [I2223]
    1875 E7405 Anne Paulsdatter [I0928]
    1875 E1217 Lava Torstensdatter [I12184]
    før 1875 E9080 Berte Hørsrud [I2558]
    1875 E9823 Sivert Jensen Stein [I6794]
    1875-01-30 E0634 Karen Brun Antonsdatter Lindbak [I10635]
    1875-11-01 E7143 Lorentz Petter Jessen [I0876]
    1876 E5051 Dødfødt pike [I3646]
    1876 E4905 Ingebrigt Edvard Størkersen Sandø [I3553]
    1876 E9830 Nils Jensen Stein [I6798]
    1876 E10009 Ane Kirstine Jensdatter Nordmelan [I6920]
    1876-04-25 E9523 Jakob Eriksen Buarø [I6595]
    1876-09-00 E4699 Jakob Samuelsen Krogfjord [I3454]
    1877 E5680 Hans Jakob Mortensen Stein [I4076]
    1877 E0827 Olive Johnson [I1113]
    1877 E9177 Hans Johannesen [I6401]
    1877 E9641 Anne Marta Jonsdatter [I6674]
    1877 E9752 Karen Pedersdatter Strand [I6740]
    1877-06-02 E8767 Johan Larsen [I4277]
    1877-10-10 E9084 Mikkel Johannesen [I0935]
    1877-11-14 E0765 Ellen Margrethe Hansdatter Lindbak [I10980]
    1878 E1532 Gunhild Jensdatter Nordmeland [I13057]
    1878 E5640 Andreas Eriksen [I4057]
    1878 E6896 Lukas Lukassen Hepsø [I8055]
    1878 E4734 Jens Samuelsen Brandsø [I3461]
    1878-01-10 E1466 Jødda Jensdatter Skjervø [I13018]
    1879 E1641 Kristiane Marie Mathiasdatter [I13219]
    1879 E5418 Inga Gustava Hansdatter Utro [I3885]
    1879 E3808 Ole Andersen [I2792]
    1879 E6999 Martha Sofie Jensdatter Næss [I8310]
    1879 E10444 Nella Birgitte Pedersdatter Kiran [I7180]
    1879-01-11 E7325 Martin Pedersen [I0364]
    1879-09-06 E4644 Bernt Edvard Christiansen Eian [I3421]
    1880 E7470 Ole Johnson [I0958]
    1880 E1262 Gjertrud Kirstine Jonsdatter Hauknes [I12332]
    1880 E3887 Ingebrigt Pedersen [I2864]
    1880 E10140 Ole Olsen Utro [I6986]
    1880-05-24 E4660 Sjur Aslaksen (Lothe) Eian [I3429]
    1880-07-02 E5129 Ulrikke Gudmundsdatter Utro [I3690]
    1880-10-03 E9521 Martha Jensdatter Sætran [I1453]
    1880-10-24 E2056 Jessen [I3733]
    1880-10-24 E2053 Jessen [I1500]
    1881 E6814 Ingebrigt Kornelius Olsen Skjærvø [I7997]
    1881 E4761 Helmer Nikolai Hansen [I3475]
    1881 E4918 Eline Sofie Tomasdatter Sandø [I3561]
    1881 E2321 Anne Jonetta Monsdatter [I16052]
    1881 E8890 Endre Svendsen [I0238]
    1881-10-13 E6826 Inga Berntine Jørgensdatter Paasche [I8002]
    1881-10-18 E1846 Susanne Berntine Samuelsdatter Grøtting [I14506]
    1881-10-29 E6822 Morten Anneus Paasche [I8000]
    1881-10-31 E1290 Karen Kirstine Jonasdatter Nordmeland [I12365]
    1882 E2804 Beret Olsdatter Hovde [I2014]
    1882-01-20 E1562 Hans Arntsen Brevik [I13073]
    1882-04-11 E5377 Helvig Margrethe Knudsdatter Utro [I3847]
    1882-09-15 E4879 Olaus Albertsen Utro [I3539]
    1882-12-24 E2059 Jessen [I1502]
    1883 E3202 Anders Andersen Skare [I2296]
    1883 E3835 Telise Kristine Dekkerhus [I2814]
    1883 E3044 Anders Andersen Gjerde [I2184]
    1883 E4637 Lene Knudsdatter Været [I3418]
    1883 E2940 Torstein Ellingsen Brudeset [I2104]
    1883 E3192 Tøri Olsdatter Sæbø [I3872]
    1883 E10017 Kristian Jakobsen Sørmeland [I6924]
    1883-02-26 E5420 Olianna Hansdatter Utro [I3886]
    1883-03-28 E9526 Inger Margrete Tronsdatter Utro [I6596]
    1883-03-28 E9528 Jens Jørgensen Stein [I6597]
    1883-04-25 E7084 Johanne Margrethe Pettersdatter [I1221]
    1883-05-04 E3937 Johanne Christiansdatter [I0291]
    1883-06-29 E1382 Hans Nikolai Hansen Joskjør [I12800]
    1883-07-25 E4859 Idda Peternella Hansdatter Utro [I3529]
    1883-08-09 E4652 Olav Gustav Hansen Eian [I3425]
    1884 E2934 Sigrid Ellingsdatter Brudeset [I2101]
    1884-02-23 E0734 Karine Christiansdatter Oppegaard [I0014]
    1884-08-02 E4225 Jonas Lukassen Hauknes [I3180]
    1885 E4763 Anna Lovise [I3476]
    1885 E5173 Anna Kathrine Wandsvik [I3711]
    1885 E9662 Jakob Lukassen Hepsø [I1455]
    1885-01-24 E5075 Iver [I3660]
    1885-01-24 E5135 Lars [I3693]
    1885-01-24 E5112 Eline Lovise [I3682]
    1885-02-13 E5040 Peder Pedersen (Fagerdal-Lunde) Utro [I3638]
    1885-10-20 E4654 Anna Elisabet Hansdatter Eian [I3426]
    1886 E1851 Severin Lingvald Nikolai Grøtting [I14522]
    1886 E3287 Hartvig Wilhelm Willichsen [I2400]
    1886 E2945 Anders Ellingsen Brudeset [I2107]
    1886 E10015 Jødda Jensdatter Nordmelan [I6923]
    1886 E10027 Karen Sophia Jensdatter Nordmelan [I6929]
    1886-01-30 E4889 Kristiane Marie Hansdatter Lindbak [I3544]
    1886-02-13 E4650 Kristine Olsdatter Wilmann [I3424]
    1886-05-20 E1204 Anngunda Sjursdatter Rondistveit [I12105]
    1886-07-26 E4648 Hans Benjamin Chirstiansen Eian [I3423]
    1887 E2938 Gunnborg Ellingsdatter Brudeset [I2103]
    1887 E4646 Anne Gurine Christiansdatter Eian [I3422]
    1887-05-09 E1202 Aslak Sjursen Lothe [I12103]
    1887-05-21 E1184 Gurine Johanne Estensdatter Beskeland [I12037]
    1887-05-23 E5868 Alf Julius Johnsen Hopstad [I4505]
    1887-12-18 E3934 Paul Evensen [I0693]
    1888 E2888 Sigvald Olaus Thomasen Mahle [I2062]
    1888 E5635 Malena Rasmusdatter Strøm [I4055]
    1888 E5706 Ole Jakobsen Moe [I4091]
    1888 E10013 Jens Ingebrigtsen Lindset [I6922]
    1888-05-23 E1785 Emma Margrethe Jessen [I1420]
    1888-06-13 E1556 Esten Markusen Beskeland [I13070]
    1888-07-21 E2062 Nils Ulrich Jessen [I1503]
    omtrent 1889 E3605 Nella Johanna Willichsen [I2615]
    1889 E2999 Anders Jørgensen Vold [I3106]
    1889 E3035 Anna Eriksdatter Skjelbostad [I2177]
    1889 E2891 Solveig Ovidie Thomasdatter Mahle [I2064]
    1889-02-22 E4244 Elen Gurine Lukasdatter Hauknes [I3191]
    1889-04-07 E6240 Enok Johansen Hopstad [I5846]
    1889-04-23 E7300 Cecilie Caroline Jessen [I0893]
    1889-04-26 E1585 Gurine Johanna Antonsdatter Beskeland [I13089]
    1889-05-06 E0312 Helene Lorentse Larsdatter Einarsdal [I0010]
    1889-10-07 E2409 Ola Olsen Hovde [I1657]
    1890 E2176 Malene Eriksdatter [I15684]
    1890 E3207 Knut Pedersen Sæbø [I2299]
    1890 E9403 Simon Zachariassen [I6529]
    1890-03-22 E6336 Ane Pedersdatter Fagerdal [I6100]
    1890-10-04 E7040 Andreas Antonsen [I8509]
    1890-10-30 E6558 Peder Larsen [I6885]
    1890-12-14 E5253 Iver Jensen Utro [I3757]
    1891 E4800 Kristine Margrethe [I3499]
    1891 E9575 Elen Olsdatter [I6627]
    1891-08-16 E0374 Hattie Johnson [I1007]
    1892 E3275 Villik Gundbjørnsen [I2393]
    1892 E6913 Hanna Håkonsen [I0808]
    1892 E1916 Kristiane Eriksdatter Einarsdal [I14649]
    1892 E9401 Karoline Nilsdatter [I6532]
    1892-03-15 E1153 Brede Evensen Vestbakken [I0118]
    1892-11-15 E1605 Ole Johansen Eian [I13099]
    1893 E5026 Ove Kristian Olsen Ramsøyaunet [I3628]
    1893 E3818 Ole Eriksen [I0028]
    1893 E3046 Anders Andersen Gjerde [I2185]
    1893 E3058 Ole Mortenson Hovdenes [I2196]
    1893 E5752 Anfinn Olaus Magnusen Sumstad [I4136]
    1893 E10163 Lars Henrik Jensen [I7005]
    1893-01-13 E1090 Martha Karoline Estensdatter Beskeland [I11701]
    1893-05-10 E6332 Sivert Pedersen (Berdal) Lunde [I6097]
    1893-09-09 E7467 Johan Johannesen [I0957]
    1893-12-13 E7166 Peder Leonard Ingebrigtsen Måvik [I8786]
    1894 E6865 Kjersten Martha Hepsø [I8025]
    1894 E1969 Julie Kristine Thune [I14684]
    1894 E1848 Henrik Lorents Samuelsen Grøtting [I14507]
    1894 E5708 Inger Katrine Pedersdatter Lilleenget [I4092]
    1894 E3009 Gustav Olsen Frisvoll [I2160]
    1894 E2812 Edvard Olsen Hovde [I2018]
    1894 E9347 Inger Birgitte Marie Schive Krog [I6490]
    1894 E9825 Anne Margrethe Jakobsdatter Sørmeland [I6795]
    1894 E10165 Anne Fredrikke Mortensdatter Ramsø [I7007]
    1894-03-29 E1349 Olaus Pauli Bruun Hansen Simavik [I12628]
    1894-07-07 E2034 Hans Kornelius Jessen [I1493]
    1894-09-28 E4841 Størker Ingebrigtsen Utro [I3520]
    1895 E3939 Elen Jacobsdatter [I2910]
    1895 E10031 Svend Jensen Nordmelan [I6931]
    1895-05-30 E1403 Mikael Olsen Nordsjøen [I12885]
    1895-08-05 E1501 Marius Julian Martinusen Børø [I13040]
    1896 E3056 Synnøv Andersdatter Gjerde [I2195]
    1896 E1173 Gunhild Marie Nilsdatter Halsvik [I12000]
    1896 E2820 Magnar Olsen Hovde [I2021]
    1896 E4726 Samuel Andreas Jakobsen Brandsø [I3457]
    1896 E1858 Gutt [I14528]
    1896 E4892 Idde Petternella Størkersdatter Sandø [I3546]
    1896 E4887 Albert Albertsen Utro [I3543]
    1896-04-19 E0413 Christian Andersen Oppegaard [I2230]
    1896-09-02 E4935 Toralf Justinus Sandø [I3570]
    1896-11-08 E5568 Anfinn Pedersen Sumstad [I0183]
    1897 E1594 Anna Margrethe Antonsdatter Beskeland [I13093]
    1897-01-31 E1487 Ingebrigt Bernhof Martinusen Børø [I13033]
    1897-02-01 E8791 Judith Jensine Johansdatter [I0717]
    1897-03-24 E4540 Ivarna Jensine Sandø [I3365]
    1897-06-18 E7060 Lorentz Peter Jessen [I0853]
    1897-07-27 E4894 Samuel Henriksen (Galskjødt) Grøtting [I3547]
    1897-11-26 E0498 Inga Nilsdatter Thune [I10333]
    1898-05-03 E2038 Emil Andreas Jessen [I1494]
    1898-07-21 E1743 John Jessen [I1404]
    1898-10-06 E2411 Berit Ellingdatter Brudeset [I1658]
    1898-11-13 E5837 Benjamin Jørgensen (Skaret) Sørvik [I4486]
    1899 E2899 Hilmar Gustav Thomasen Mahle [I2068]
    1899 E1840 Stines Kristian Samuelsen Grøtting [I14504]
    1899 E2895 Anna Sofie Thomasdatter Mahle [I2066]
    1899-01-08 E1292 Clemmet Olsen Utro [I12366]
    1899-06-20 E2185 Oleana Olsdatter Sve [I15691]
    1899-10-22 E4548 Signe Johansdatter Sandø [I3369]
    1899-11-02 E6237 Johan Benjamin Svendsen Hopstad [I5845]
    1900 E7005 Inger Marie Ingebrigtsdatter Krogfjord [I8316]
    1900-09-05 E7565 Nella Caroline Johansdatter Stegavik [I9996]
    1900-09-18 E7162 Kristine Berntine Pedersdatter Måvik [I8784]
    1900-12-23 E5157 Petter Andreas Guneriusen Utro [I3702]
    1901 E4452 Tella Tørrisdatter Brattgjerd [I3313]
    1901 E4280 Anne Fredrikke Pedersdatter Lilleenget [I3209]
    1901 E6628 Edvin Gunnerius Sæter [I7064]
    1901-04-20 E1609 Olianna Mathiasdatter Eide [I13100]
    1901-05-23 E1938 Hjalmar Matheus Helmersen Vik [I14665]
    1901-06-29 E4505 Hans Gudmundsen Utro [I3344]
    1901-10-21 E1564 Anton Edvard Andreasen Einarsdal [I13074]
    1901-12-29 E5493 Karen Nilsdatter Fjorden [I3936]
    1902 E3020 Elling Jørgensen Moen [I2167]
    1902 E3580 Edvard Gundbjørnsen [I2595]
    1902 E2323 Oluf Jonasen Næs [I16056]
    1902-01-21 E3956 STILBORN Paulsen [I0292]
    1902-04-03 E0813 Bernt Nikolai Olsen Dahl [I11084]
    1902-04-10 E5660 Anders Jonsen Hauknes [I4067]
    1902-05-11 E4750 Hans Petter Nilsen Hongsand [I3469]
    1902-07-17 E1096 Martha Jørgine Jørgensdatter Beskeland [I11704]
    1902-08-26 E1166 Halvor Hansen Aasegg [I11999]
    1902-11-20 E5756 Anne Martha Olausdatter Sumstad [I4123]
    1903 E3030 Guri Eriksdatter Stokke [I2174]
    1903 E4276 Morten Ingebrigtsen Stein [I3207]
    1903-01-18 E4853 Susanna Maria Hansdatter Utro [I3526]
    1903-01-19 E6471 Lava Halvorsdatter Beskeland [I6435]
    1903-02-26 E2066 Helga Wilhelmine Jessen [I1504]
    1903-03-04 E2226 Ragna Henriette Jessen [I1576]
    1903-05-02 E4728 Ane Jensdatter Fjorden [I3458]
    1903-10-11 E2211 Martin Jørginus Olsen Brandsø [I15707]
    1903-10-20 E0480 Dorthe Larsdatter [I0902]
    1903-12-12 E1264 Peder Olsen Einarsdal [I12333]
    1904 E6871 Olaf Ingvald Hepsø [I8029]
    1904 E2997 Ingeborg Jørgensdatter Moen [I2154]
    1904-01-26 E0440 Freddie Johnson [I1012]
    1904-08-09 E2187 Ole Pedersen Monkan [I15692]
    1904-08-20 E0811 Elisabeth Kristine Jakobsdatter Lothe [I11083]
    1904-12-22 E1811 Ole Kristiansen Skjærvø [I1434]
    1904-12-22 E0883 Nels Olson [I1123]
    1905 E6622 Anna Bergljot Sæter [I7060]
    1905 E5718 Kristine Nilsdatter [I4097]
    1905 E1943 Inge Kitland [I14669]
    1905 E6224 Ole Enoksen Wilmann [I5807]
    1905 E9514 Karen Sofie Mortensdatter [I1435]
    1905-01-10 E4740 Nella Karoline Jensdatter Troning [I3464]
    1905-01-15 E4877 Alf Albertsen Utro [I3538]
    1905-03-04 E3306 Christian Gotlieb Halvorsen [I2415]
    1905-04-09 E1715 Davina Aastrøm [I1392]
    1905-04-26 E7395 Fredrik Adolf Jessen [I0926]
    1905-05-14 E4866 Petter Matheus Pettersen Utro [I3532]
    1906-02-07 E2237 Petter Ragnvald Jessen [I1581]
    1906-05-17 E2245 Halfdan Peter Jessen [I2171]
    1906-07-29 E0491 Anne Marie Nilsdater Thune [I10328]
    1906-08-23 E6242 Svend Johansen Hopstad [I5848]
    1906-09-30 E1538 Ingeborg Katrine Johandsatter Eian [I13061]
    1906-10-19 E1540 Esten Andreas Markusen Beskeland [I13062]
    1907 E3283 Mathæus Villiksen [I2399]
    1907 E1933 Peder Adolf Helmersen Vik [I14662]
    1907 E2947 Marit Ellingsdatter Brudeset [I2108]
    1907 E5255 Oleanna Jensdatter Utro [I3758]
    1907-03-16 E4926 Just Moss Tomasen Sandø [I3566]
    1907-05-03 E5042 Jens Kristian Larsen Strøm [I3639]
    1907-05-10 E4941 Karlot Edv. Paasche Martinsen Sandø [I3573]
    1907-08-12 E5257 Nils Olsen Viggen Utro [I3759]
    1907-08-22 E5145 Berit Anna Pedersdatter Utro [I3698]
    1907-09-04 E6473 Anton Edvard Estensen Sumstad [I6436]
    1908 E2909 Trygve Olafsen Mahle [I2074]
    1908-01-01 E4953 Hjalmar Nikolai Sandø [I3579]
    1908-03-25 E0435 Olaf Ludvig Larsen Eian [I10109]
    1908-05-30 E4368 Erik Olsen (Stranda) Fjorden [I3265]
    1908-11-27 E7561 Johan Olaus Nilsen Utro [I9994]
    1909 E3048 Ingeborg Knutsdatter Gjerde [I2186]
    1909 E3108 Gurianna Andersdatter Gjerde [I2236]
    1909 E3028 Erik Knutsen Engen [I2173]
    1909 E3081 Gurå Andersdatter Gjerde [I2212]
    1909-02-19 E5240 Jens Henrik Johansen Eian [I3750]
    1909-07-26 E5754 Elen Ane Martha Taraldsdatter Sumstad [I4122]
    1909-08-16 E4532 Johan Fredrik Jensen Sandø [I3361]
    1909-10-04 E5802 Peder Johannessen [I0427]
    1909-10-08 E4843 Hans Ingebrigtsen Utro [I3521]
    1909-12-17 E5691 John Isralesen Strøm [I4084]
    1909-12-17 E5693 Elen Johanne Pedersdatter Hauknes [I4085]
    1910 E1994 Olav Johan Augustsen Vold [I1472]
    1910 E7411 Ole Kolbergsrud [I0933]
    1910-01-08 E6902 Håken Nilsen Fjørkenstadsletten [I0806]
    1910-01-30 E0947 Anders Kornel. Johanesen (Selen) Fjorden [I11582]
    1910-02-28 E2070 Døfødt Jessen [I1506]
    1910-04-23 E0427 Lars Ingebrigtsen Eian [I10105]
    1910-07-22 E5260 Anna Ulrikke Nilsdatter Utro [I3760]
    1911 E3032 Erik Knutsen Skjelbostad [I2175]
    1911 E3093 Gurå Andersdatter Skare [I2218]
    1911-02-13 E0939 Daniel Larsen Storvik [I11552]
    1911-03-23 E7102 Leonard Bernhard Jessen [I0865]
    1911-04-04 E0345 John Braidor Johnson [I1003]
    1911-07-02 E4143 Hans Andreassen Sumstad [I3135]
    1911-10-10 E6451 Johanna Kjerstine Andreasdtr. Sumstad [I6376]
    1912 E5682 Kirsten Olsdatter Stein [I4077]
    1912-03-24 E6338 Maren Katrine Sivertsdtr. Lunde [I6103]
    1912-04-13 E5637 Peder Lukassen [I4056]
    1912-05-14 E5247 Bea Gunelie Jensdatter Utro [I3754]
    1912-06-03 E6231 Gurine Rebekka Eliasdtr. Halsvik [I5814]
    1912-07-16 E6100 Eva Karoline Johnsdatter [I0323]
    1912-09-23 E0767 Jakob Rasmusen Brandsø [I10981]
    1913 E7416 Carl Fossum Paulsen [I0940]
    1913 E6888 Lukas Jakobsen Buarø [I8047]
    1913-01-15 E4627 Peder Kornelius Pedersen Terning [I3413]
    1913-03-10 E7442 Nils Andreas Menelaisen Lindbak [I9537]
    1913-05-17 E7118 Petter Mathias Jessen [I0871]
    1913-10-28 E1962 August Olsen Vold [I1468]
    1914 E5644 Maria Andreasdatter Strøm [I4171]
    1914 E1568 Inger Kristine Olufsdatter Næss [I13077]
    1914 E3001 Lisbet Jørgensdatter Moen [I2156]
    1914-01-07 E4875 Albertine Amalie Albertsdatter Utro [I3537]
    1914-02-01 E2283 Severin Mathias Jessen [I1591]
    1914-02-19 E0951 Rasine Jakobsdatter Stordalstrø [I11585]
    1914-02-21 E1478 Jørgine Margrethe Iversdatter Skjervø [I13025]
    1914-03-25 E6909 Johanna Augusta Håkensdatter Mikkelborg [I0807]
    1914-05-25 E1141 Johan Marius Jørgensen Beskeland [I11737]
    1914-10-24 E1186 Anne Marie Evensdatter Beskeland [I12038]
    1914-12-17 E2327 Jessen [I1607]
    1915 E1407 Jensine Maria Mikaelsdatter Kiran [I12889]
    1915 E3003 Ola Eriksen Frisvoll [I2157]
    1915 E9755 Jørgen Jenssen Stein [I6743]
    1915-04-21 E2241 Trygve Jessen [I1582]
    1915-05-16 E5139 Anne Fredrikke Pedersdatter Utro [I3695]
    1915-06-14 E1040 Effie Mae Johnson [I1166]
    1915-08-13 E0401 Anne Fredrikke Hosen [I10091]
    1915-08-21 E0326 Emma Sofie Jakobsdatter Roan [I10011]
    1915-08-24 E0403 Markus Kristian Hosen [I10092]
    1915-10-08 E4966 Olaf Kornelius Jensen [I3590]
    1915-12-25 E5678 Oleanna Johnsdatter Hauknes [I4075]
    1916 E3822 Paul Vilhelm Benjaminsen [I2806]
    1916 E6616 Benjamin Pedersen Sæter [I7057]
    1916 E2798 Marit Olsdatter Bø Søvik [I2011]
    1916 E3105 Elling Andersen Gjerde [I2227]
    1916 E2796 Amanda Andersdatter Gjerde [I4159]
    1916 E3050 Anders Andersen Siem [I2187]
    1916-02-13 E4847 Andrea Paulsdatter Hopstad [I3523]
    1916-03-01 E1294 Berit Hansdatter Måvik [I12367]
    1916-05-21 E4459 Anne Marie Sivertsdatter Lunde [I3316]
    1916-07-24 E1098 Jens Martinus Jørgensen Beskeland [I11705]
    1916-08-18 E2072 Johanna Bergitte Jessen [I1507]
    1916-08-20 E2076 Hans Jessen [I1508]
    1916-09-04 E1456 Peder Baardsen Sæther [I13012]
    1917 E1454 Berit Johanna Jensdatter Fjorden [I13011]
    1917 E9660 Ole Ludvig Benjaminsen Skjærvø [I4186]
    1917-01-28 E5222 Ingvald Gunerius Olsen Strøm [I3738]
    1917-02-12 E1597 Ingeborg Eline Estensdatter Beskeland [I13095]
    1917-03-29 E0974 Hans Edward Johnson [I1161]
    1917-04-17 E0383 George Johnson [I1008]
    1917-04-30 E7496 Theoline Johnson [I0966]
    1917-05-20 E5131 Peder Andreas Gudmundsen Utro [I3691]
    1917-10-03 E5743 Tomas Pettersen Strøm [I4114]
    1918 E0425 Oline Pedersdatter Utro [I10104]
    1918 E3198 Anne Kntusdatter Skare [I2293]
    1918 E5729 Agnes Karola Håkonsdatter Melhus [I4104]
    1918 E6898 Mathias Jakobsen Hvalvik [I8056]
    1918 E9771 Martha Pedersdatter Sundet [I6754]
    1918-02-13 E1737 Sverre Kristian Helge Jessen [I1403]
    1918-06-14 E0547 Martin Christiansen [I1018]
    1918-08-17 E2250 Konrad Julius Johansen Haugsand [I15833]
    1918-09-05 E6515 Anne Martha Jørgensdatter Strøm [I6738]
    1918-10-05 E7518 Emil Johnson [I0970]
    1918-11-12 E5651 Petternella Olsdatter Stein [I4062]
    1919 E6950 Jens Petter Jensen [I8155]
    1919 E6655 Oddbjørg Dagmar Sæter [I7083]
    før 1919 E8805 Johan Hansen [I6163]
    1919-02-16 E7563 Kristine Andrea Larsdatter Røe [I9995]
    1919-06-27 E4507 Anne Johansdatter Hopstad [I3345]
    1919-07-04 E4901 Karen Johanne Størkersdatter Sandø [I3550]
    1919-09-09 E0887 Neal LeRoy Olson [I1125]
    1920-02-29 E1964 Hartvig Kornelius Thune [I14681]
    1920-02-29 E1967 Edvard Godtfred Thune [I14683]
    1920-02-29 E1971 Kristian Jørginus Thune [I14685]
    1920-05-30 E2858 Johan Antonsen Doseth [I2484]
    1920-05-30 E4665 Ole Jørginus Johansen Været [I3863]
    1920-06-29 E5647 Edvard Andreassen Rennemo [I4185]
    1921 E4300 Jens Nikolai Karlsen Sørgjerd [I3221]
    1921 E2300 Ingeborg Anna Ingebrigtsdatter Sørgjerd [I15964]
    1921 E4923 Tomas Kristian Tomasen Sandø [I3564]
    1921 E6796 Olianna Johansdatter [I7942]
    1921-07-21 E4558 Rikard Jakobsen Monkan [I3374]
    1921-07-30 E5187 Anna Nikoline Olsdatter Vandsvik [I4173]
    1921-08-17 E4855 Hanna Jørgine Hansdatter Utro [I3527]
    1921-09-01 E7420 Elene Marie Paulsen [I0942]
    1921-10-27 E5137 Anne Katrine Kristiansdatter Sørmeland [I3694]
    1921-12-09 E6961 Petter Nils Jakobsen Almenning [I8185]
    1922 E5721 Helmine Bergliot Helmersdatter Vik [I4099]
    1922 E1854 Sgifred Norvald Grøtting [I14524]
    1922 E2848 Harold Olafsen Hovde [I2038]
    1922-01-09 E4656 Olga Gustava Hansdatter Utro [I3427]
    1922-08-03 E4672 Alfred Berntinus Olsen Eian [I3434]
    1922-08-14 E1601 Esten Ingvald Svendsen Beskeland [I13097]
    1922-09-01 E5866 John Johansen Hopstad [I4504]
    1922-10-25 E4235 Nils Lukassen Hauknes [I3186]
    1923 E1546 Kristian Johansen Kaarli [I13065]
    1923 E2977 Åge Ydse [I2138]
    1923 E5986 Karen Pedersdatter Brattgjerd [I4607]
    1923 E2852 Knut Andreas Pedersen Mahle [I2040]
    1923-01-12 E1017 Ingvald Martinus Helmersen Beskeland [I11643]
    1923-03-00 E1544 Rakel Olsdatter Hallaren [I13064]
    1923-03-12 E5517 Abraham Larsen Sumstad [I3957]
    1923-06-19 E9299 Peder Madsen Wang [I6458]
    1923-08-26 E4916 Tomas Andreas Eriksen [I3560]
    1923-09-13 E0702 Mina Martinsdatter [I0184]
    1924 E2783 Ola Olsen Hovde [I2002]
    1924-07-02 E0775 Jakob Mortinus Pettersen Strømsnes [I10986]
    1924-09-16 E6590 Helmer Lorntsen (Hopstad) Strøm [I6999]
    1925 E4802 Inger Margrete Lukasdatter Buarø [I0093]
    1925 E1652 Petter Olaus Olsen Sæther [I13369]
    1925 E3582 Oleanna Andreasdatter [I2596]
    1925-03-05 E4366 Alette Karoline Jeremiasdatter [I3264]
    1925-04-02 E0890 Henry Torkelson [I1127]
    1925-05-12 E1280 Lars Andreas Samuelsen Troning [I12349]
    1925-05-16 E0588 Josefine Olsdatter Nettum [I0105]
    1925-12-20 E4457 Martin Lukassen Hepsø [I3315]
    1926 E3151 Anders Andersen Gjerde [I2263]
    1926 E3285 Petter Andreas Jakobsen [I0046]
    1926 E4450 Ole Nilsen Brattgjerd [I3312]
    1926 E3007 Erik Olsen Frisvoll [I2159]
    1926-05-16 E0459 Jakob Edvard Jonasen Almenning [I10214]
    1926-06-15 E4546 Iver Sandø [I3368]
    1926-12-11 E5171 Ole Nilsen Wandsvik [I3710]
    1927 E6541 Jens Kristian Andreassen Maaø [I6815]
    1927-05-05 E4560 Inga Kristine Ingebrigtsdatter Strøm [I3375]
    1927-05-25 E5879 Petra Gurine Viken [I4510]
    1927-09-06 E7175 Emil Andreas Jessen [I0880]
    1927-09-08 E7348 Oline Mikkelsdatter [I0091]
    1927-11-21 E5251 Fredrik Olsen Strøm [I3756]
    1928 E3279 Ovidia Villiksdatter [I2396]
    1928 E3137 Arthur Andersen Hovde [I2253]
    1928-01-01 E2721 Klara Olsdatter Stensrud [I0195]
    1928 E3083 Elling Knutsen Skare [I2213]
    1928-05-02 E7505 Jennie Johnson [I0967]
    1928-07-21 E4635 Hans Kristian Pedersen Terning [I3417]
    1928-09-08 E4864 Martha Pedersdatter Sæter [I3531]
    1928-11-23 E0454 Berthe-Helene Christiansdatter Stangstuen [I1338]
    1928-12-12 E3421 Gerhart Berg [I1433]
    1928-12-23 E0964 Ellen Margrethe Estensdatter Beskeland [I11604]
    1929 E3122 Konrad Knutsen Skare [I2243]
    1929 E3117 Olav Gunnerius Knutsen Skare [I2240]
    1929 E2806 Olaf Olsen Hovde [I2015]
    1929 E3290 Johan Villiksen [I2402]
    1929 E1945 Gurå Olsdatter Hovde [I1467]
    1929-03-12 E4524 Elen Andersdatter Hauknes [I3356]
    1929-05-13 E5065 Anton Brandsø [I3655]
    1929-06-11 E4370 Esten Andreas Christiansen Hammer [I3266]
    1929-07-01 E6111 Helma Evensdatter Vold [I0339]
    1929-07-17 E2708 Johan Presterud [I0722]
    1929-07-21 E2287 Sara Dortea Agnes Johannesen [I1592]
    1929-09-03 E6219 Rudolf Vestli [I0225]
    1929-09-29 E2985 Hjørdis Sumstad [I2142]
    1929-10-00 E5414 Hanna Henrikka Hansdatter (Utro) Viken [I3883]
    1929-11-10 E4911 Hanna Mathea Størkersdatter Sandø [I3557]
    1929-12-31 E6299 Petter Sivertsen (Lunde) Nerdal [I6057]
    1930 E3066 Ole Olsen Hovdenes [I2203]
    1930 E1931 Helmer Kristian Andreassen [I14661]
    1930 E0429 Maria Larsdatter Eian [I10106]
    1930 E4246 Nella Rebekka Lukasdatter Hauknes [I3192]
    1930 E2332 Torolf Paulsen [I0186]
    mellom 1930 og 1931 E8578 Aasmund Smelror [I0244]
    mellom 1930 og 1931 E3106 Enok Smelror [I0223]
    1930 E7472 Jens Johnson [I0959]
    1930-XX-XX E2189 Elen Anna Johansdatter Nerdal [I15693]
    1930-XX-XX E0956 Jørgen Berntinius Andersen [I11590]
    1930-XX-XX E5147 Hanna Lovise Olsdatter Langstrand [I3699]
    1931 E3110 Ole Knutsen Skare [I2237]
    1931 E3119 Guri Anna Knutsdatter Skare [I2241]
    1931-XX-XX E9046 Anne Holme [I2114]
    1931-XX-XX E1868 Konrad Olai Grøtting [I14534]
    1931-XX-XX E0773 Karen Gustava Rasmusdatter Lines [I10985]
    1931-XX-XX E1285 Lena Bergitte Clemmetsdatter Maavik [I12355]
    1931-XX-XX E4567 Magda Ivarna Rikardsdatter Monkan [I3379]
    1931-XX-XX E1182 Halvor Halvorsen Beskeland [I12036]
    1931-XX-XX E1599 Svend Oluf Henriksen Rynning Wedege [I13096]
    1931-XX-XX E0387 Liv Sæther [I10082]
    1932 E6810 Martinus Olsen Skjærvø [I7995]
    1932 E3589 Nikoline Alette Villiksen [I0026]
    1932 E2789 Helene Andersdatter Gjerde [I2006]
    1932 E6930 Albert Mathias Edvardsen Stamberg [I8104]
    1932 E5410 Marta Gjerlina Hansdatter Utro [I3881]
    1932 E7003 Jens Kristian Holm Larsen [I8315]
    1932 E9943 Mette Pedersdatter [I6883]
    1932-XX-XX E5807 Enok Nilsen Wilmann [I4290]
    1932-XX-XX E2880 Thomas Mahle [I2058]
    1932-XX-XX E0781 Jette Anfinnsdatter Sumstad [I0016]
    1932-XX-XX E2915 Oddrun Olafsdatter Mahle [I2077]
    1932-XX-XX E4204 Julie Berntine Valleraune [I3168]
    1932-XX-XX E10367 Karl Pederssen Revol [I2559]
    1933 E2298 Per Mortensen Sørgjerd [I15963]
    1933 E3750 Johan [I2733]
    1933 E3144 Sigvard Andersen Hovde [I2258]
    1933 E8764 Edvard Johan Kornelius Johansen [I1454]
    1933-XX-XX E7181 Anna Ravna Olsen [I0881]
    1933-XX-XX E0646 Anton Christiansen Oppegaard [I0690]
    1933-XX-XX E2917 Åshild Olafsdatter Mahle [I2078]
    1933-XX-XX E0465 James Jerome Johnson [I1025]
    1934 E2835 Olav Olsen Dyrkorn [I2029]
    1934-XX-XX E1384 Peder Hansen Dalen [I12803]
    1934-XX-XX E1194 Anton Sjursen Hopstad [I12073]
    1934-XX-XX E0399 Hans Mathias Markusen Harbak [I10090]
    1935 E1924 Bea Hansdatter Thune [I14653]
    1935 E3882 Jørgine Berntine Hansdatter [I2861]
    1935 E6891 Mette Sofie Olsdatter Strøm [I8049]
    1935 E3153 Ingeborg Knutsdatter Vold Hovde [I2264]
    1935 E6830 Lovise Berntine Einarsdatter Mostervik [I8004]
    1935 E5804 Karine Olsen Kolbergsrud [I0428]
    1935 E1776 Ida Fredrikke Jessen [I1416]
    1935-XX-XX E4252 Martha Marie Lukasdatter Hauknes [I3196]
    1935-XX-XX E3504 Hans Andreas Endressen [I0254]
    1935-XX-XX E7418 Antoinette Paulsen [I0941]
    1935-XX-XX E1392 Ingvald Kristian Pederssen Nygård [I12844]
    1935-XX-XX E2376 Marie Olsdatter Samset [I1639]
    1935-XX-XX E0880 Martin Nels Gilbertson [I1121]
    1935-XX-XX E6203 Bernt Ludvig Kristiansen Vestli [I0306]
    1936-XX-XX E0489 Nils Hansen Thune [I10327]
    1936-XX-XX E9049 Mons Olsen [I2113]
    1936-XX-XX E6941 Nils Nilsen [I0812]
    1936-XX-XX E5468 Anna Bergitte Jørgensdatter Paasche [I3920]
    1936-XX-XX E1480 Martinus Jakobsen Skjervø [I13026]
    1936-XX-XX E7444 Martha Gundersdatter Tanem [I9538]
    1936-XX-XX E1542 Markus Ovedius Estensen Beskeland [I13063]
    1937 E4318 Jakob Olai Antonsen Haugen [I3234]
    1937-XX-XX E8580 Christoffer Marinius Jessen [I0053]
    1937-XX-XX E1149 Caroline Rise [I1175]
    1937-XX-XX E7569 Ingvald Olsen Storrø [I9998]
    1937-XX-XX E7485 Olive Johnson [I0963]
    1938 E5992 Morten Danielsen Moen [I4625]
    1938 E1957 Johanne Edvardsdatter Sæter [I14676]
    1938 E0395 Johan Pedersen Sæther [I10089]
    1938 E6972 Anton Kristian Antonsen Brandsø [I8223]
    1938 E6675 Ole Andreas Antonsen [I7113]
    1938-XX-XX E0619 Robert Gail Thurber [I1056]
    1938-XX-XX E5215 Melker Kornelius Nikolaisen Kiran [I4180]
    1938-XX-XX E6251 Enok Marius Sivertsen Thune [I5856]
    1938-XX-XX E5167 Johan Olai Nikolaisen Dahl [I3708]
    1938-XX-XX E1485 Iver Ingvald Martinusen Mostervik [I13032]
    1939 E3011 Ole Olsen Frisvoll [I2161]
    1939 E3299 Karoline Salamondsdatter [I3875]
    1939-XX-XX E7256 Johan Erik Johansen Proksi [I0889]
    1939-XX-XX E5662 Jørgine Jensdatter [I0032]
    1939-XX-XX E6598 Inga Nilsdatter Thune [I7009]
    1939-XX-XX E0551 Ludwig Swenson [I1040]
    1939-XX-XX E4351 Jakob Jakobsen Monkan [I3257]
    1939-XX-XX E4534 Johanna Andreasdatter Sumstad [I3362]
    1939-XX-XX E4862 Petter Isak Hansen Utro [I3530]
    1939-XX-XX E0709 Lorentse Berntine Rebekka Mikalsdatter [I10836]
    1939-XX-XX E10370 Peter Pederssen Revol [I0936]
    1939-XX-XX E1339 Nils Olaus Hansen [I12591]
    1939-XX-XX E5909 Hans Kristian Eian [I4534]
    1940 E3085 Knut Ellingsen Skare [I2214]
    1940 E3189 Inga Andersdatter Gjerde [I2289]
    1940 E3139 Gunnar Andersen Hovde [I2254]
    1940 E3072 Margot Andrea Olsdatter Hovdenes [I2207]
    1940-XX-XX E4805 Johan Edvard Johnsen Strøm [I3500]
    1940-XX-XX E1225 Margrethe Pauline Pd. Sørgjerd [I12201]
    1940-XX-XX E0953 Helmer Edvard Andersen Stjern [I11589]
    1940-XX-XX E1244 Jens Kristian Moen [I12243]
    1940-XX-XX E6244 Otelia (Tella) Susanna Stinesen [I5849]
    1940-XX-XX E0817 Anton Olsen Oppegaard [I0376]
    1940-XX-XX E4227 Oline Olsdatter [I3181]
    1940-XX-XX E5408 Berit Hansdatter (Utro) Viken [I3880]
    1940-XX-XX E1390 Olianna Ovidia Estensdatter Beskeland [I12843]
    1941 E3161 Peder Andersen Gjerde [I2269]
    1941 E6952 Kristine Susanne Jensen Brandsø [I8156]
    1941 E1863 Hilda Kristine Grøtting [I14530]
    1941 E3014 Anna Olsdatter Frisvoll [I2164]
    1941 E5700 Jens Helmer Pedersen Langdal [I4089]
    1941-XX-XX E6594 Johanna Mathilde Eriksen [I7000]
    1941-XX-XX E1724 Lars Anfinnsen (Sumstad) Terning [I0027]
    1941-XX-XX E0896 Jens Gulbrandsen Langaard [I0250]
    1941-XX-XX E4753 Ludvik Edvard Hansen Brandsø [I3471]
    1941-XX-XX E7457 Ingvald Lund [I0956]
    1941-XX-XX E5193 Olaf Arntsen [I3720]
    1941-XX-XX E1196 Karen Nikolaisdatter Skogstad [I12074]
    1942 E1860 Sigurd Nikolai Kristiansen Grøtting [I14529]
    1942 E6075 Ragnar Buhaug [I5272]
    1942-XX-XX E4742 Oline Marie Nilsdatter Joskjør [I3465]
    1942-XX-XX E6278 Elen Marie Mortensdtr. Nerdal [I5914]
    1942-XX-XX E6837 Marius Bernhof Mostervik [I8008]
    1942-XX-XX E4630 Inger Kristine Hansdatter Stein [I3414]
    1942-XX-XX E10365 Ole Pederssen Revol [I0430]
    1943 E4425 Benjamin Olaus Olsen Skjærvø [I0033]
    1943 E4394 Ingebrigt Kristian Kristiansen Lindseth [I3284]
    1943 E2800 Marie Olsdatter Hovde [I2012]
    1943 E3018 Sivert Olsen Frisvoll [I2166]
    1943-XX-XX E0783 Augusta Christiansdatter Oppegaard [I0837]
    1943-XX-XX E0777 Erling Jakobsen Strømsnes [I10987]
    1943-XX-XX E7446 Ole-Petter Fossum [I0954]
    1944 E6736 Jørgine Berntine Andreasdatter [I7432]
    1944 E5716 Nils Andreas Jakobsen Melhus [I4096]
    1944 E0929 Olga-Johanne Pedersdatter [I0115]
    1944 E6672 Marie Gabrielsdatter Sæter [I7109]
    1944-XX-XX E5897 Petter Pettersen (Viken) Eian [I4527]
    1944-XX-XX E0878 Gertrude Edith Hogan [I3835]
    1944-XX-XX E1451 Kristine Bredesen [I1301]
    1944-XX-XX E4602 Ivarna Berntine Benjaminsdatter Skjærvø [I0508]
    1944-XX-XX E1092 Maren Anna Estensdatter Beskeland [I11702]
    1944-XX-XX E8568 Anna Brækkan [I1604]
    1944-XX-XX E0831 Jakob Martinus Jakobsen Lothe [I11148]
    1945 E3273 Jette Eline Taraldsen [I2392]
    1945 E6824 Jakob Ludvig Paasche [I8001]
    1945-XX-XX E2443 Peder Anfinnsen Sumstad Terning [I0098]
    1945-XX-XX E0837 Hans Andreas Pedersen Nygård [I11150]
    1945-XX-XX E6964 Ingebrigt Johan Peter Isaksen Krogfjord [I8196]
    1945-XX-XX E6513 Sivert Jørgensen Strøm [I6737]
    1945-XX-XX E7481 Julie Johnson [I0961]
    1945-XX-XX E0461 Mamie Anna Nelson [I1022]
    1945-XX-XX E5422 Olaf Jørginus Viken [I3887]
    1945-XX-XX E6249 Sivert Nilsen Thune [I5855]
    1945-XX-XX E0478 Petra Rosella Johnson [I1029]
    1945-XX-XX E0484 Thomas Elvin Johnson [I1030]
    1945-XX-XX E0487 Marlene Myrtle Johnson [I1032]
    1945-XX-XX E5141 Gunerius Pedersen Utro [I3696]
    1945-XX-XX E5944 Kristian Mathias (Larsen) Næss [I4565]
    1946-XX-XX E2979 Jorunn Ydse [I2139]
    1946 E4117 Tormod Hegvik [I3102]
    1946 E6636 Joralf Sæther [I7069]
    1946 E3089 Anders Ellingsen Skare [I2216]
    1946 E3609 Sigurd Willichsen [I2617]
    1946 E0409 Anne Martha Hosen [I10096]
    1946 E3186 Anders Johnsen Skjelbostad [I2287]
    1946 E6967 Harriet Nilsen [I0820]
    1946-XX-XX E0660 Ole Kornelius Olsen Brandsø [I10760]
    1946-XX-XX E4945 Hjalmar Normann Sandø [I3575]
    1946-XX-XX E1005 Ingeborg Eline Skjervø [I11635]
    1946-XX-XX E1387 Marius Sølver [I1283]
    1946-XX-XX E0314 Even Paulsen [I0100]
    1946-XX-XX E6839 Peder Anneus Martinussen Mostervik [I8009]
    1947 E3005 Jørgine Olsdatter Frisvoll [I2158]
    1947 E5405 Berit Anna Helgebostad [I3879]
    1947 E7414 Peder Paulsen Bekkedal [I0939]
    1947-XX-XX E6235 Laurits Stange [I0584]
    1947 E8721 Elise Andrea Gabrielsen [I0047]
    1947-XX-XX E0833 Charlotte Johanne Johansdatter Nilsen [I11149]
    1947-XX-XX E5864 Jakob Kristian Iversen Skaret [I4503]
    1947-XX-XX E7483 Martin Johnson [I0962]
    1947-XX-XX E6297 Ingeborg Mortensdatter Nerdal [I6053]
    1947-XX-XX E1341 Nikoline Marie Gustava Magnusdatter [I12592]
    1947-XX-XX E4445 Mari Jensdatter [I0331]
    1947-XX-XX E6918 Nils Teodorius Hanssen [I8092]
    1947-XX-XX E1494 Erling Nordstrand [I13037]
    1947-XX-XX E0829 Nels Gilbertson [I2359]
    1947-XX-XX E0941 Olianna Ingebrigtsdatter Brattgjerd [I11553]
    1948 E3184 Guri Andersdatter Gjerde [I2286]
    1948 E2787 Marie Ivarsdatter Samset [I2005]
    omtrent 1948 E8710 Anton Gunerius Rasmussen [I4023]
    1948-XX-XX E1130 Edward Martin Johnson [I1173]
    1948-XX-XX E8611 Karoline Juditte Jessen [I1520]
    1948-XX-XX E6944 Henning Nilsen [I0813]
    1948-XX-XX E8534 Devarda Vevikke Jessen [I1409]
    1948-XX-XX E5044 Petrine Marie Pedersdatter Utro [I3640]
    1948-XX-XX E5412 Anne Elisabet Hansdatter (Utro) Viken [I3882]
    1948-XX-XX E7475 Paul Magnus Jemtland [I0005]
    1949 E1954 Sverre Karlot Kvam [I14674]
    1949 E1722 Morten Butli [I13991]
    1949 E3112 Knut Olsen Skare [I2698]
    1949 E6816 Hanna Katrine Olsdatter Skjærvø [I7998]
    1949 E5195 Harald Olaf Arntsen [I3721]
    1949-XX-XX E1094 Inga Karlotte Jørgensdatter Beskeland [I11703]
    1949-XX-XX E7477 Petra Johnson [I0960]
    1949-XX-XX E6527 Ole Teodor Pettersen Strøm [I6751]
    1949-XX-XX E7501 Karl Johan Hansen Moen [I9664]
    1949-XX-XX E7423 Anton Pederson [I0944]
    1950 E7487 Olaus Olsen (Grøtting) Stoknes [I9635]
    1950 E4748 Inga Kristine Kristiansdatter Maaø [I3468]
    1950 E2826 Ole Pettersen Dyrkorn [I2024]
    1950 E1921 Kristian Hansen Thune [I14652]
    1950-XX-XX E5320 Olga Marie Eian [I3802]
    1950-XX-XX E4920 Martin Kristian Tomasen Sandø [I3562]
    1950-XX-XX E5704 Anna Emilie Jensdatter Høvik [I4090]
    1951 E3271 Andreas Vilhelm Petersen [I2391]
    1951-XX-XX E2877 Oline Olsdatter Hovde [I2056]
    1951-XX-XX E4928 Inga Margrethe Estensdatter Beskeland [I3567]
    1951-XX-XX E1570 Charlotte Marie Johansd Storvik [I13078]
    1951-XX-XX E4349 Ingeborg Anna Hansdatter Halsvik [I3256]
    1952 E1027 Magda Kristine Pedersdatter Måvik [I11648]
    1952 E3129 Theoline Olsdatter Skare [I2249]
    1952 E2785 Anders Ellingsen Gjerde [I2383]
    1952 E1936 Hartvig Kristian Helmersen Vik [I14664]
    1952 E4454 Nella Oline Olsdatter Brattgjerd [I3314]
    1952-XX-XX E7503 Simonette Regine Brox [I9665]
    1952-XX-XX E7532 Julie Christiansdatter Oppegaard [I0099]
    1952-XX-XX E1566 Nils Martinus Hansen Beskeland [I13076]
    1952-XX-XX E0750 Adolf Severin Antonsen Lindbak [I10958]
    1953 E7426 Karl Bekkedal [I0946]
    1953 E0971 Edvard Johannes Skjølberg [I11608]
    1953 E3611 Arnt Willichsen [I2618]
    1953-XX-XX E4783 Nilsine Elisabeth Nilsdatter Hauknes [I3487]
    1953-XX-XX E5766 Bergliot Larsen Skjærvø [I4135]
    1953-XX-XX E1179 Karoline Berntsdatter Dalen [I12027]
    1953-XX-XX E5161 Ole Edvardsen Strøm [I3704]
    1953-XX-XX E0368 Albert Johnson [I1005]
    1954 E2886 Marie Kristine Thomasdatter Mahle [I2061]
    1954-XX-XX E0933 Addison Ray Ottman [I1151]
    1954-XX-XX E7491 Alma Johnson [I0965]
    1954-XX-XX E4429 Per Trondsen [I0330]
    1954-XX-XX E8549 Petter Anton Olaf Jessen [I0878]
    1954-XX-XX E4315 Dødfødt Normannsdatter Sumstad [I3232]
    1954-XX-XX E4347 Hans Anfinsen [I1438]
    1954-XX-XX E0509 Harald Ingvald Henriksen Grøtting [I10351]
    1954-XX-XX E0431 Anne Margrethe Larsdatter Eian [I10107]
    1955 E6553 Marius Pettersen Sæther [I6863]
    1955 E3091 Berit Andersdatter Vold [I2217]
    1955 E6954 Elen Maria Jensen [I8157]
    før 1955 E1505 Ingebrigt Bernhof Martinusen Mostervik [I13042]
    1955 E3132 Anders Olsen Hovde [I2250]
    1955-XX-XX E0662 Marianne Nilsdatter Været [I10762]
    1955-XX-XX E1396 Nella Eline Pedersd. Nygård [I12846]
    1955-XX-XX E4767 Kaldine Nikolaisdatter Hansen [I3478]
    1955-XX-XX E7336 Morten Olaus Johansen Nordskjør [I9042]
    1955-XX-XX E5599 Ivarna Gustava Været [I4025]
    1955-XX-XX E6026 Per Kvammen [I0487]
    1956 E4746 Johan Edvard Jonassen Haugsand [I3467]
    1956 E1856 Kristian Severin Ingebrigtsen [I14527]
    1956 E4466 Tormod Lukassen [I3320]
    1956-XX-XX E4744 Eline Kristine Nilsdatter Hauknes [I3466]
    1956-XX-XX E0370 Harry Johnson [I1006]
    1956-XX-XX E8513 Johanna Lorntine Jessen [I0877]
    1956-XX-XX E6618 Jens Olaf Benjaminsen Sæter [I7058]
    1956-XX-XX E4663 Anne Elisabeth Sjursdatter Eian [I3430]
    1956-XX-XX E6517 Ingeborg Vangestad [I0674]
    1956-XX-XX E4658 Anders Hermansen [I4168]
    1956-XX-XX E5046 Hilmar Elias Olausen Brandsø [I3641]
    1957 E2902 Peder Øiehaug [I2070]
    1957 E4138 Karen Katrine B. Brattgjerd [I3129]
    1957 E2358 Mabel [I1635]
    1957 E1843 Hanna Karolina Brun [I14505]
    1957 E3607 Karen Pauline Willichsen [I2980]
    1957-XX-XX E3316 Kathinka Charlotte Halvorsen [I2418]
    1957-XX-XX E2731 Harald Olav Sverresen Dørum [I1957]
    1957-XX-XX E4669 Peder Halvdan Olsen Eian [I3433]
    1957-XX-XX E4977 Asle Olav Viken [I3596]
    1957-XX-XX E7425 Albert Bekkedal [I0945]
    1957-XX-XX E1889 Alf Rø [I1458]
    1957-XX-XX E0905 LeRoy William Zarbock [I1134]
    1958 E2693 Oddbjørn Persen Sæbø [I1926]
    1958 E2882 Elise Barbara Mathea Thomasdatter Mahle [I2059]
    1958 E2897 Thomas Thomasen Mahle [I2067]
    1958 E3157 Anna Rolfsdatter Gjerde [I2266]
    1958-XX-XX E0960 Christian Evensen Lund [I0011]
    1958-XX-XX E1144 Edvin Alme Dahl Paulsen [I11743]
    1958-XX-XX E4691 Ole Arnold Eian [I3448]
    1958-XX-XX E1223 Johan Jakobsen Hopstad [I12200]
    1958-XX-XX E0854 Odd Ingvar Nygård [I11167]
    1959 E1246 Inga Kristine Pedersdatter Skjervø [I12244]
    1959 E6835 Hansine Lovise Martinusdatter Mostervik [I8007]
    1959 E8523 Johan Lind Jessen [I0875]
    1959-XX-XX E0405 Ole Hansen Hosen [I10093]
    1959-XX-XX E4442 Ida Sofie Wandsvik [I3308]
    1959-XX-XX E6050 Arne Haugen [I0519]
    1959-XX-XX E0040 Olaf Martinsen [I0018]
    1959-XX-XX E4357 Ole Holme [I0736]
    1959-XX-XX E4398 Rikard Ludvik Larsen Terning [I3286]
    1959-XX-XX E2884 Olaf Bernhard Thomasen Mahle [I2060]
    1960 E3016 Johan Olsen Frisvoll [I2165]
    1960 E6862 Sivert Andreas Iversen Hepsø [I8023]
    1960 E6630 Ragna Henriksdatter Strand [I7065]
    1960 E4266 Jens Nittemark [I3201]
    1960 E1975 Alfred Augustsen Vold [I1469]
    1960 E5354 Ulrikke Gjertine Olsdatter [I3828]
    1960-XX-XX E5667 Johan Larsen Terning [I4070]
    1960-XX-XX E3320 Thorvald Olsen Abrahamsen Storbye [I2419]
    1960-XX-XX E10282 Bernt Pederssen Revol [I0432]
    1960-XX-XX E7448 Olava Emilie (Emma) Nilsdatter Lindbak [I9551]
    1960-XX-XX E4793 Olava Emilie Nilsdatter Kråkfjord [I3494]
    1960-XX-XX E0824 Alf Andreas Antonsen Eian [I11120]
    1960-XX-XX E1400 Augusta Sofie Nordbotten [I12848]
    1960-XX-XX E4221 Albert Kornelius Abrahamsen Sumstad [I3178]
    1960-XX-XX E4759 Eline Marie Hansdatter Herfjord [I3474]
    1960-XX-XX E0437 Bernard Johnson [I1011]
    1960-XX-XX E1267 Anton Jørginus Jørgensen Strøm [I12336]
    1960-XX-XX E5181 Johan Edvard Olsen Strøm [I3715]
    1961 E3068 Berit Andersdatter Einang [I2204]
    1961-XX-XX E4471 Tove Marie Paasche [I3324]
    1961-XX-XX E6521 Johan Fredrik Jørgensen Paasche [I6748]
    1961-XX-XX E4353 Jensine Marie Jakobsdatter Monkan [I3258]
    1961-XX-XX E0604 William Berl Thurber [I1053]
    1961-XX-XX E7168 Julie Henriksdatter Herfjord [I8787]
    1961-XX-XX E0592 James L. Swenson [I1050]
    1961-XX-XX E7450 Dødfødt Arvidsdatter Hopstad [I9554]
    1961-XX-XX E0752 Antonie Karlsdatter Steen [I10959]
    1961-XX-XX E4778 Anna Pauline Jensen Brandsø [I3483]
    1962 E5439 Birgit Eian [I3899]
    1962 E4774 Hartvik Marius Brandsø [I3481]
    1962 E3166 Arne Olav Pedersen Gjerde [I2271]
    1962 E5360 Emilie Jensine Olsdatter [I3830]
    1962 E0919 Russell Allen Phernetton [I1143]
    1962 E3164 Amalie [I2270]
    1962-XX-XX E6213 Alf Parelius Ingebrigtsen Troning [I5790]
    1962-XX-XX E8583 Vilfred Marinius Jessen [I1411]
    1962-XX-XX E5092 Karen Kristiansdatter Strøm [I3671]
    1962-XX-XX E8735 Helga Skjei [I6152]
    1962-XX-XX E4404 Johan Alfred Olai Johansen Hegge [I3288]
    1962-XX-XX E1996 Ole Augustsen Vold [I1473]
    1962-XX-XX E0913 Mads Christiansen Oppegaard [I0196]
    1962-XX-XX E5658 Ovedia Birgitte Olsdatter Nerdal [I4066]
    1962-XX-XX E4420 Anton Helminus Larsen Terning [I3297]
    1962-XX-XX E5356 Olaf Wigdal [I3829]
    1963 E2802 Ole Olsen Hovde [I2013]
    1963 E1398 Petter Olaf Pedersen Nygård [I12847]
    1963-XX-XX E7489 Clara Johnson [I0964]
    1963-XX-XX E1728 Harald Haakon Jessen [I1400]
    1963-XX-XX E2907 Karoline Johanne Tungehaug [I2073]
    1963-XX-XX E2382 Karl Olav Kristiansen Venås [I1640]
    1963-XX-XX E0958 Anna Berntine Andersdatter Fjorden [I11593]
    1963-XX-XX E6164 Hjalmar Markus Johansen Stensrud [I0056]
    1963-XX-XX E4580 Enok Olaus Abrahamsen Terning [I3388]
    1964-XX-XX E5159 Peder Andreas Guneriusen Lyngfeldt [I3703]
    1964 E2893 Sigvald Olaus Thomasen Mahle [I2065]
    mellom 1964 og 4 E1084 Petter Evensen Oppegaard [I0117]
    1964 E3114 Gjertine Andrea Kristiansdatter Venås [I2239]
    1964 E1516 Gunhild Sand [I13048]
    1964-XX-XX E4765 Oliver Nikolai Hansen [I3477]
    1964-XX-XX E6519 Anna Jørgine Jørgensdt. Strøm [I6741]
    1964-XX-XX E0874 Marie Christiansdatter Oppegaard [I0112]
    1964-XX-XX E5175 Oline Fredrikke Wandsvik [I3712]
    1964-XX-XX E8556 Anna Jensine Endresen [I0436]
    1964-XX-XX E5163 Inger Anna Utset [I3705]
    1964-XX-XX E5695 Arne Jakobsen Sumstad [I4086]
    1965 E6938 Marie Haakonsen [I2087]
    1965 E6734 Fredrik Kristian Rasmussen Hepsø [I7431]
    1965-XX-XX E2015 Edvin Gunerius (Kornelius?) Sev.sen Blix [I14872]
    1965-XX-XX E4968 Jens Kristian Holch Olafsen [I3591]
    1965-XX-XX E0754 Leon Rondo Dumond [I1096]
    1965-XX-XX E5843 Borghild Benjaminsdatter Sørvik [I4489]
    1965-XX-XX E4738 Golla Helmersdatter Langdal [I3463]
    1965-XX-XX E5155 Elfrida Guneriusdatter Utro [I3701]
    1965-XX-XX E0397 Irving Adolph Johnson [I1009]
    1965-XX-XX E7432 Polla “Paula” Pedersdatter Revol [I0095]
    1965-XX-XX E9020 Petra Dorthea Nyland [I0209]
    1965-XX-XX E0711 Nathaniel Culver Thurber [I1084]
    1965-XX-XX E0602 Maurice William Thurber [I1052]
    1965-XX-XX E7507 Amelia Johnson [I0968]
    1966 E1806 Morten Ingvald Benjaminsen Skjærvø [I1431]
    1966 E5403 Edvard Gunerius Strand [I4121]
    1966 E3174 Lina Larsdatter Skålhamn [I2277]
    1966 E2903 Hilmar Pedersen Øiehaug [I2071]
    1966 E1667 Jonadine Alette Jensdatter Bjerkan [I13539]
    1966-XX-XX E0809 Evonne Faith Gustafsen [I1108]
    1966-XX-XX E1692 Henry-Johannes Johnsen [I0216]
    1966-XX-XX E0903 Charles Zarbock [I1133]
    1966-XX-XX E5262 Oline Marie Nilsdatter Utro [I3761]
    1966-XX-XX E6523 Jakobea Margrete Jensdatter Skjærvø [I6749]
    1966-XX-XX E1229 Jens Kristian Johansen Søreng [I12223]
    1967 E3155 Anders Andersen Gjerde [I2265]
    1967 E3054 Ingeborg Wiktoria Kristoffersdatter Ernes [I2194]
    1967 E3268 Johanna Marie Petersdatter [I2389]
    1967 E3340 Oscar Marinius Svendsen [I2431]
    1967-XX-XX E5938 Hans Enok Svendsen Hopstad [I4561]
    1967-XX-XX E5899 Paul Henry Eian [I4528]
    1967-XX-XX E0966 Helmine Eline Andersdatter Beskeland [I11605]
    1967-XX-XX E7514 Carl Johnson [I0969]
    1967-XX-XX E4440 Albert Olsen Stormyr [I3307]
    1968 E2816 Ivar Stensrud [I0202]
    1968 E1707 Martin Tandbergsvein [I1382]
    1968 E2814 Oline Olsdatter Hovde [I2019]
    1968 E3338 Dagmar Marie Steffensen [I2430]
    1968 E3172 Anton Andersen Gjerde [I2276]
    1968 E5458 Morten Olsen Nerdal [I3912]
    1968-XX-XX E7528 Ole Peder Sivertsen Fagerdal [I9886]
    1968-XX-XX E5872 Enok Johnsen Hopstad [I4507]
    1968-XX-XX E5179 Ågot Wandsvik [I3714]
    1968-XX-XX E8557 Helene Lovise Jessen [I1410]
    1968-XX-XX E0553 Mabel Swenson [I1085]
    1968-XX-XX E0445 Martin Nels Johnson [I1015]
    1968-XX-XX E2865 Otmar I Grøtta [I2048]
    1968-XX-XX E4156 Anna Eline Eriksdatter [I3143]
    1968-XX-XX E0357 Amelia Emma Johnson [I1004]
    1969 E1813 Alf Christian Andreasen Paasche [I14342]
    1969